Стайлінг | Зачіски 60-х років

Лихоманка Mad Men – зачіски у стилі шістдесятих повертаються

Серіал став хітом, а зачіски жінок з Mad Men також здобули популярність. Крок за кроком ми покажемо вам, як зробити три зіркові укладки. Це досить просто. Ми також покажемо вам найбільш привабливі та надихаючі зачіски, продемонстровані на модних подіумах

Провідні будинки моди представляють перебільшено великі начесані пучки -величезний об’єм ззаду голови та дуже прямий чубок. Вочевидь, всіх дизайнерів на створення стилів сезону весна-літо 2011 надихнув той самий модний телесеріал Mad Men. Гламурний стиль шістдесятих може здатися дуже складним, але ці зачіски значно простіші, ніж більшість жінок думають. Завдяки новим технологіям ми можемо використовувати плойки, праски для волосся та гарячі бігуді для легкого догляду та укладки волосся.

Секрет зачісок у стилі шістдесятих – це об’єм, великий об’єм

Секрет створення справжніх «безумних» грив полягає в об’ємі. «Безумна грива»   це насправді офіційна та дуже слушна назва для зачісок Бетті, Джоан та Пеггі. Неважливо, що ви оберете: кінський хвіст, високу зачіску в стилі шістдесятих або хвилястий боб. Ці зачіски вимагають об’єму, а отже деякої підготовки.

Після миття шампунем висушіть волосся феном. Воно повинно бути трохи вологим. Нанесіть невелику кількість мусу або рідини для об’єму, потім накрутіть волосся на круглу щітку або гарячі бігуді. Нехай волосся повністю висохне. Тепер ви готові до укладки.

Підказка: Для нової зачіски використовуйте помаду для волосся, віск або велику кількість лаку для волосся. Звичайно, вони використовувались і у неповторних шістдесятих

Зачіски у стилі шістдесятих на модному подіумі – дизайнер також дивився серіал Mad Men!

Відкрийте для себе: Зачіски 60-х років