summer-updo-hairstyles_2650x963
Стайлінг | Високі зачіски

Yves Saint Laurent: Туго зафіксоване волосся у вигляді перевернутої корони

Обов’язково використайте цей стиль, якщо вам подобається елегантність Yves Saint Laurent. Зачіска виглядає складною, але зробити її досить легко. Туго завернуте волосся виглядає ще більш охайним, якщо використати велику кількість гелю, як у прикладі, продемонстрованому вище. Тим не менше, зачіска виглядає дуже елегантною і без нього.

Необхідні інструменти: гребінець, шпильки, лак для волосся, гель

Як зробити таку зачіску:

  1. Для початку бажано нанести деяку кількість гелю для ідеальної фіксації та слухняності локонів. Особливо це стосується дуже м’якого волосся. Тим не менше, ви можете взагалі не користуватись гелем. Розділіть волосся по центру до найвищої точки вашої голови та розчешіть вниз і по боках. Використайте невелику кількість лаку для волосся.
  2. Почніть закручувати волосся з однієї сторони: розпряміть волосся і почніть закручувати наверх до рівня брів. Валик повинен щільно прилягати до голови. Закрутіть іншу частину прядок, створюючи таким чином валик навколо голови. За необхідності використовуйте шпильки для його фіксації.
  3. Прикріпіть валик до задньої частини голови за допомогою шпильок перед тим, як почати закручувати його з іншого боку.
  4. Підніміть частину волосся в області шиї. Перекрутіть прядки на шиї та втисніть прядки у валик. Добре закріпіть прядки за допомогою шпильок. Підказка: якщо ви не використовували гель, можете застосувати спеціальний лак, щоб надати блиску вашому волоссю.

Відкрийте для себе: Високі зачіски