Hochsteckfrisuren-main
Стайлінг | Високі зачіски

Вільні зачіски, що зберігають свою красу

Сучасні жінки ведуть активне та цікаве життя. Це відноситься і до роботи, і до відпочинку. Сучасні зачіски і продукти по догляду за волоссям пристосовані до такого активного способу життя. Ми пояснимо, як працюють продукти для укладання Flex.

Давно забуті ті часи, коли нам доводилося обирати між природною зачіскою або укладкою волосся на тривалий час. Спеціальні продукти для стайлінгу Flex допомагають створити вільні зачіски,  одночасно зберігаючи їх задану форму. Сучасні продукти для тривалого збереження форми укладки більше не схожі не  клеєподібні засоби, що роблять волосся жорсткими на дотик. Природні пасма  волосся виглядають м'якими, але зберігають форму, задану за допомогою щітки, щипців або інших інструментів.

Природний вигляд і збереження форми зачіски досягаються засобами для укладання з вмістом рідкого еластину, що покриває волосся найтоншою плівкою; потім виникають полімерні зв'язки між сусідніми волосками. Таке зв'язане покриття гарантує тривале збереження укладки, при цьому волосся має природний вигляд, і зачіску завжди можна легко підправити. В якості додаткового бонусу продукти Flex допомагають волоссю залишатися гнучким і слухняним.

Збереження зачіски і природного вигляду волосся в три етапи:

1. Основою вільної та стійкої зачіски є мус для стайлінгу Flex. Він забезпечує об’єму зволоження без обтяження волосся. Нанесіть достатню кількість мусу на волосся, включаючи прикореневі ділянки.

2. Після висихання волосся можете укладати його бажаним способом. За допомогою стайлінг-пудри Flex створіть об’ємну пружність.

3. Після укладання нанесіть лак для волосся Flex. Інноваційна формула цього засобу не допускає злипання волосся.

Які зачіски найкраще робити з використанням продуктів Flex?

Ці засоби  найкраще підходять для природних зачісок.

- Укладання волосся з продуктами Flex забезпечує стійкість  природної форми завитків із збереженням в них “ефекту пружини”.

- З допомогою стайлінгових засобів Flex можна зробити акценти на пасмах короткого волосся. Така зачіска буде зберігати свою природну привабливість. Волосся залишається досить рухливими, щоб ввечері, наприклад, його можна було укласти в більш святкову зачіску.

- Укладання за допомогою мусу, стайлінг-пудри і лаку для волосся Flex забезпечує злегка недбалий природній вигляд зачіски, зберігаючи її форму, але не порушуючи її “вільний характер”

Відкрийте для себе: Високі зачіски