Стайлінг | Віск для укладання волосся

Засоби для укладки: піна, гель, спрей та інше

Колись давно існували лише лосьйони для укладки та лаки для волосся. Сьогодні перед нами безмежний вибір засобів: піна для укладки, спрей для укладки феном, лосьйон для створення об’єму, а також піна, гель і віск. Залишайтесь з нами та дізнайтесь, як діють ці засоби і чи підходять вони для вашого волосся

Легковаговик: піна

Засоби для укладки

Засоби для укладки творять дива, якщо користуватися ними належним чином.

Піни для волосся є найпоширенішими продуктами серед засобів для укладки. Вони роблять щоденну укладку досить простою. Піна прискорює процес висушування і надає волоссю бажаного об’єму без зайвих зусиль, ніби після відвідування салону. Піни підходять для волосся будь-якої структури та будь-якої довжини. У залежності від інгредієнтів, що входять до їхнього складу, піни підтримують тонке волосся без склеювання; вони доглядають за  сухим пошкодженим волоссям і надають прядкам необхідного об’єму. Використовувати їх просто. Висушіть волосся рушником, а потім за допомогою пальців або розчіски нанесіть на нього піну. Тепер ви готові до укладки феном та розчісування щіткою.

Дуже міцно: лосьйони для укладки феном, тоніки та спреї

Лосьйони для укладки феном, тоніки та спреї мають той самий ефект, що й піна для укладки, вони також підходять для всіх типів волосся будь-якої довжини. Вони вкривають неслухняне волосся вітамінним комплексом або забезпечують його колагеном, щоб перетворити тонке волосся на справжню гриву. Спеціальні захисні лосьйони – ідеальний засіб, якщо ви часто користуєтесь прасками для випрямлення та укладки або плойками. Перед нанесенням лаку спочатку нахиліть голову вперед таким чином, щоб волосся звисало зверху вниз. Потім підніміть голову та нанесіть лак на верхню частину волосся. Нарешті, розчешіть волосся гребінцем з широкими зубцями. Ця процедура захистить кожну окрему волосину.

Еластичне волосся: використання гелю та воску

Незважаючи на кількість видів і назв, які збивають з пантелику, у принципі достатньо розрізняти два типи засобів для укладки цього класу. Гелі забезпечують структуру та об’єм, а віск – блиск та еластичність. У залежності від рівня фіксації, гелі можуть забезпечувати дуже м’яку структурну фіксацію або надавати волоссю значну силу. Якщо у вас коротке волосся, ви можете користуватися тим й іншим. Довге кучеряве волосся виглядає особливо гламурним з дуже невеликою (!) кількістю воску або помади, нанесеною на кінчики.

Збереження стійкості: лак для волосся

Лаки для волосся – фінальний акорд укладки. Вони довше зберігають форму зачіски, захищають волосся від впливу зовнішнього середовища, а дощ не зробить захищене лаком волосся кучерявим. Як завжди, обирайте марку та тип лаку, виходячи з особливостей волосся. Зачіска також має значення. Пишне кучеряве волосся зверху голови потребує легких універсальних лаків, у той час як для високих зачісок (таких як черепашки, пучки тощо) найкраще підходять лаки з більш сильною фіксацією.

Підказки та рекомендації для легкої укладки

Відкрийте для себе: Віск для укладання волосся