Стайлінг | Вечірні зачіски

Виконано ідеально: вечірні зачіски для короткого волосся

Коротке волосся завжди виглядає однаково. Справді, чи бачили ви останнім часом які-небудь нові короткі стрижки? Креативні вечірні зачіски перетворюють коротке волосся у гламурний образ, який підходить майже для кожного випадку

Твіггі зробила цей стиль популярним у 1960-ті. З її короткої стрижки розпочалась революція, яка зробили коротшим не лише волосся, але й спідниці. Сміливі жінки почали носити коротке, і до сьогодні коротке волосся користується великою популярністю. І такі зірки, як Емма Уотсон і Кері Малліган доводять це. Окрім складної стрижки, дуже коротке волосся вимагає від його власниці великої сміливості постригтись «під хлопчика», щоб слідувати моді. Винагородою вам буде багатогранний стиль з великими можливостями для гламурного вираження особистого стилю.

Укладка короткого волосся для вечора

Незалежно від того, чи ви використовуєте гель для гладкої зачесаної назад зачіски, чи довгий чубок спадає на ваше обличчя навкіс, перетворити будь-яку коротку стрижку на гламурну вечірню зачіску досить просто. Пам’ятайте, що скуйовджена коротка стрижка також підходить для вечора. Вона стане привабливим контрастом до вечірньої сукні. Великі красиві сережки виглядають ще більш вражаюче на жінках, які носять стильні короткі зачіски. 

Вечірні зачіски для короткого волосся

Відкрийте для себе: Вечірні зачіски