Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

Перехідні стрижки: Довгі та короткі

Рано чи пізно прийде день, коли завжди однакова коротка стрижка почне здаватися нудною. У вас може виникнути бажання відростити довге волосся або зрозуміти, що поповнення вашого гардеробу вимагає багато зусиль. Вибір одягу та макіяжу, які б пасували короткій стрижці та не створювали занадто хлоп’ячого образу, вимагає додаткових зусиль, і ви можете знудитись за більш жіночним стилем зачіски. Залишайтесь з нами, щоб дізнатись про деякі практичні ідеї для переходу.

За місяць волосся виростає приблизно на 1,5 сантиметри. Якщо ви вирішили відростити волосся до плечей, запасіться терпінням на 20 місяців. Також вам потрібен перукар, який буде підтримувати вашу мотивацію за допомогою правильної стрижки. Також необхідно змінити спосіб мислення і налаштуватись на догляд за волоссям.

Перехідні стрижки

Не коротка, не довга, а мила – це найкраща характеристика перехідної стрижки, яку носить Кері Малліган

Правильна стрижка

Якщо ви починаєте відрощувати волосся з чоловічої стрижки з довшим верхнім волоссям та коротким конусом на потилиці, ви повинні слідкувати, щоб довжина волосся ззаду постійно адаптувалась до довжини волосся спереду. В іншому випадку ваша зачіска буде схожа на «риб‘ячий хвіст».

Короткі стрижки з окремими прядками – добрий початок, коли ви плануєте відрощувати волосся. Завдяки каскаду перехідні етапи можуть виглядати дещо неакуратно, але прийнятно при будь-якій довжині.

Якщо ви бажаєте відростити коротку зачіску в стилі боб, необхідно регулярно проріджувати кінчики волосся. Це зменшує об’єм на рівні вух. Тим не менше, кінчики тонкого волосся необхідно проріджувати несильно та обережно.

Належний догляд

Дуже коротке волосся не вимагає багато догляду. Інша справа, коли воно починає відростати. Починаючи з довжини до вух, кінчики більш довгого волосся будуть добре реагувати на бальзам після кожного миття. Щойно ви помітили посічені кінчики, варто пожертвувати майже сантиметром вашого волосся та обробляти кінчики тоніком після кожного третього миття.

 

ПІДКАЗКА: Багато зірок використовують шиньйони для створення більш об’ємного або довгого волосся. Окрім того, в продажу наявні прядки, які за допомогою прикріпленої защіпки зручно прикріплюються до волосся.

Перехідні стрижки

Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок