“Зачіски зі всього світу”: Schwarzkopf Looks 2020
Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

" Зачіски зі всього світу ": Schwarzkopf Looks 2020

Для експерта з волосся Schwarzkopf, Арміна Морбаха, лише одне є беззаперечним: сучасні зачіски мають відзначати індивідуальність, впевненість у собі, свободу та різноманітність. Надихаючись ідеєю «Зачіски зі всього світу», він створив чотири образи, які неодмінно тебе вразять. Вуаля: заглядай у наш Schwarzkopf Looks 2020.

Твоє волосся, твої правила

"Різноманітність починається у свідомості — з неупередженого мислення та відкритості. Йдеться не лише про русявих, шатенок і рудоволосих людей — це про справжнє візуальне різноманіття. Наша кампанія різноманітна як ніколи. Вік і стать також відіграють важливу роль ", - говорить Армін Морбах, говорячи про Schwarzkopf Looks 2020," Чи взагалі досі важливо, хто є ким? І звідки ви родом? Я не думаю. Це стосується харизми, атмосфери — і врешті, звичайно, бажання спробувати різні зачіски. І ось що ми хочемо показати ".

Експерт з волосся прогнозує, що саме це різноманіття також вплине на тенденції зачісок у 2020 році. "Існує не лише одна тенденція. Однак, що можна передбачити, це те, що люди знову починають докладати більше зусиль: сушити феном волосся, укладати волосся, бажаючи придумати щось особливе. Навіть природний вигляд вдосконалюється. Волосся стає аксесуаром, родзинкою, притягує увагу ", - пояснює він. "Ви вкладаєте в це час і творчість — зрештою, це весело! Це те, що ми точно побачимо".

Schwarzkopf Looks 2020: У гармонії з сучасним віком та традиціями

Але що саме надихнуло Арміна Морбаха на створення Schwarzkopf Looks 2020? На додаток до міського різноманіття та індивідуальної свободи, найкращий стиліст черпає натхнення у традиційних цінностях — і вміє поєднувати ці контрасти майстерно та інноваційно. "Для мене традиції — це величезне джерело натхнення. У той же час, наше історичне походження - це також частина ідентичності та автентичності, щось дуже приземлене. Я думаю, що саме цього ми прагнемо зараз - повернутися до свого коріння. Дім для багатьох означає стабільність і безпеку. Особливо у складні часи традиції допомагають нам знову відчути себе собою», - розмірковує Армін Морбах. "Ця гіперіндивідуалізація - річ приємна, але бути трошки ближчим до дому іноді теж добре. Кожна людина може сама вирішити, що в цьому контексті означає дім".

Чотири ексклюзивні образи неймовірно урбаністичні та круті, але вони також мають буденну сторону. "Fun Fiesta" поєднує фольклорні елементи плетіння із сучасною невимушеністю, тоді як "New York Souls" представляє Нью-Йорк в чистому вигляді - це круто, чисто та унікально. "Nordic Rawness" переносить нас у скандинавські регіони та втілює в собі стильну безтурботність скандинавських юнаків та модниць. "Asian Updos" єднає у собі художні деталі та елегантну завершеність.

Залишилося лише одне запитання: який із Schwarzkopf Looks 2020 ти спробуєш?

Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок