Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

Чарівні зачіски для романтичних моментів

Для близькості і романтики не існує невідповідного часу. Грайливі і м'які укладки додадуть чарівності таким, здавалося б звичайним зустрічам, як обід з друзями, спонтанне побачення, перегляд кіно з чоловіком або зустріч з подружками. На щастя, існує нескінченна безліч привабливих нарядів і романтичних зачісок. Зірки в нашій галереї продемонструють кілька чудових романтичних образів.

Стильні жінки ніколи не перестануть вбиратися і укладати волосся, адже це так романтично. І це дійсно здорово і додає родзинку в повсякденне життя. Звичайно, перше побачення - хороша причина для жіночного вбрання і привабливою укладкою, але є ж безліч інших приводів! М'які лінії і грайливий стиль обов'язково привернуть увагу протилежної статі!

Строгі зачіски далекі від романтики. І навпаки, злегка розпатлане кучері, хвилі, коси і шиньйони обов'язково створять романтичний вигляд. Неможливо відірвати очей від ніжно спадаючих на плечі волосся.

Зачіска:

Вона підкреслює красу хвилястого волосся. Michael Kors представив цей хвіст, недбало зав’язаний у вузол, на показі весна-літо 2011. Це ідеальна зачіска для активних людей. Найкраще вона виглядає на злегка хвилястому волоссі, але її також можна зробити з прямого. Просто начешіть волосся під двома вузлами, щоб не дати петлям спадати. 

Вам знадобиться:

піна для укладки, фен з дифузором, гребінець для начісування, резинка та шпильки

Як зробити зачіску

  • Рівномірно нанесіть піну для укладки по всій довжині волосся.                                                                 
  • Висушіть волосся феном з дифузором, нахиливши голову вперед і вниз. Це допоможе створити об’єм та плавні хвилі.                                                                                            
  • Зробіть короткий боковий проділ та відокремте кілька прядок волосся спереду.                                                                                                                                       
  • Зберіть волосся на потилиці в дві товсті прядки. Зробіть з них подвійний вузол. Важливо: якщо у вас пряме волосся, начешіть його безпосередньо перед утворенням вузла.                                                                                                           
  • Закріпіть подвійний вузол за допомогою шпильок. Нехай декілька відокремлених прядок (дивіться пункт 3)  обрамовують ваше обличчя.  
Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок