Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

Проділи посередині, збоку або зигзагоподібні – для ідеального образу

Розділення волосся у різний спосіб може кардинально змінити ваш образ. Зробити це досить легко. Просто оберіть інший бік. Це може виглядати надзвичайно та підкреслити ваші найкращі риси. Або ж підкреслити маленькі недоліки. Ми хочемо поділитись з вами тим, що знаємо про проділи. 

Анна Вінтур

Волосся Анни Вінтур, головного редактора американського видання журналу Vogue, має ідеальний проділ. Лінія досконала – як все, що вона робить.

Проділ посередині повертається у моду. Мадонна та Гвінет Пелтроу вдихнули у проділ посередині, який вважався пережитком епохи «дітей квітів», нове життя. Він знову в моді, але пасує, на жаль, не всім. Перш ніж розділяти волосся посередині, зверніть увагу на наступні рекомендації:

Проділи посередині найбільше підходять для невеликих облич

Завдяки проділу посередині волосся обрамляє все ваше обличчя. Отже, проділи посередині роблять кругле обличчя більш круглим. Вони також не підходять, якщо ви хочете приховати зморшки навколо очей або на лобі. Хвилясте або кучеряве волосся виглядає чудово з проділом посередині, а от пряме й тонке буде виглядати обвислим. У випадку фарбованого волосся проділи посередині будуть привертати увагу до коріння, що відросло.  

Чарівні бокові проділи

Бокові проділи виглядають чарівно та пасують більшості жінок. Асиметрія компенсує не зовсім ідеальні риси обличчя та недоліки, наприклад, великий ніс; а важке підборіддя менш видається вперед. Бокові проділи роблять широкі обличчя вужчими та навіть можуть приховати деякі лінії. Ми рекомендуємо час від часу міняти місце, на якому зроблені  проділи. Це надасть волоссю більшого об’єму.

Зигзагоподібні проділи не можуть бути акуратними

У 1980-ті зигзагоподібні проділи робились ідеально рівними. Сьогодні така чіткість вже не в моді. Їх змінили недосконалі меандричні проділи. Не переймайтесь через темніше волосся біля коренів і не турбуйтесь про обов’язковість зигзагоподібних розчісок – вони лише створюють небажану акуратність. Замість цього зачешіть волосся назад та утримуйте однією долонею. Потім за допомогою ручки гребінця або товстої в’язальної спиці зробіть зигзагоподібну лінію з переду назад. Тепер розділіть волосся по боках та розчешіть вниз. Для фіксації нанесіть лак для волосся. 

Ідеальні проділи на подіумах

Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок