Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

Додайте довжини та об‘єму вашому волоссю за допомогою шиньйонів

Голлівудські красуні демонструють, як це робиться. Сьогодні в інтерв’ю ви бачите зірку з «бобом» довжиною до підборіддя, а завтра на церемонії нагородження премії «Оскар» та сама зірка з’являється з довгою гламурною шевелюрою. Секрет цієї магії криється у шиньйонах. Хочете спробувати кілька магічних трюків на собі? Не проблема! Просто застосовуйте наші рекомендації! А здобувши деякі навички, ви зможете робити це миттєво, діставши його зі своєї сумочки.

Одна і та сама зачіска довжиною до підборіддя може швидко набриднути, а тонке волосся дратує. За допомогою шиньйону ви можете робити волосся довшим і більш об’ємним. Шиньйон – це прядки штучного або справжнього (людського) волосся, які прикріплюються до вашого власного волосся. Перукарі можуть використовувати різні методи для прикріплення шиньйонів. Нові прядки або приклеюються за допомогою кератинових філаментів або прикріплюються методом електрофотографії за допомогою клею на основі кератину з використанням ультразвуку. Це вимагає часу. Менше часу йде, якщо декілька невеликих прядок прикріплюються за допомогою повітряного тиску або методом лазерної електрофотографії.

Звичайно, природне волосся продовжує рости, тому шиньйон через деякий час необхідно знімати та закріплювати ближче до коренів. Слід визнати, що це досить трудомісткий процес. На жаль, мрія про довге об’ємне волосся досить дорога. Вартість цієї магії складає від €500 до €1000 за подовження волосся та щонайменше €200 за додатковий об’єм волосся.

Домашні шиньйони

Хочете побачити, наскільки пасує вам довге волосся? Очікуєте на велику подію та бажає з’явитись з приголомшливою зачіскою? У таких випадках рішенням стане використання шиньйонів. Вони просто вставляються у волосся та закріплюються за допомогою шпильки. Серед переваг – вони коштують дешевше, ніж «справжнє нарощування», і не шкодять волоссю. Шиньйони можна мити шампунем, як власне волосся, та укладати за допомогою круглої щітки та бігуді. Шиньйони можна легко використовувати для створення високих зачісок або модного «кінського хвоста». Єдина необхідна умова – довжина вашого волосся повинна сягати щонайменше рівня підборіддя.

Чарівне волосся: Об’єм

Посилання на магію нарощеного волосся

Більше інформації >> magic-hair-extensions.de

Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок