Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

Нові завиті зачіски, продемонстровані на світових подіумах

Чи хочете ви носити хвилясту зачіску та різні види кучерів? Ми покажемо вам шість стилів зачісок, які можуть вам сподобатись. Наші підказки допоможуть вам створити різкі та пишні або м’які та романтичні кучері

Перукарі мають багато клопоту за кулісами модних показів у Мілані, Парижі та Нью-Йорку. Вони створюють моделі зачісок згідно з новими тенденціями, а також забезпечують відповідність зачісок  стилеві одягу. Озброївшись терпінням та необхідними засобами, ви зможете досягти такого ж вигляду вдома. Для цього ви повинні мати належні інструменти: щітку з натуральною щетиною і легкою ручкою, а також фен для волосся з дифузором. Перед початком зазирніть ще раз до шафки у своїй ванній кімнаті. Чи є в ній лак для волосся, щоб фіксувати ваші кучері? А мус? Все має бути готовим перед початком сеансу укладки. Отже, починаємо!

 

Не мийте волосся безпосередньо перед створенням зачіски. Волосся буде більш слухняним після декількох годин після миття. Просто зволожте його водою перед укладкою. Пам’ятайте, волосся має бути повністю сухим та охолодженим перед тим, як ви будете знімати бігуді, папільйотки або защіпки. В іншому випадку ваші кучері швидко розпрямляться.

Завиті зачіски з модних подіумів

Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок