bun-with-long-hair
Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

Зачіски на ходу: найшвидші зачіски, які тільки можна знайти

Ви декілька разів відключали будильник, і поки ви поспіхом  ковтаєте ранішню чашку кави або чаю, вам необхідно швидко вирішити, що вдягти. Ця картина схожа на ваш ранок? Звичайно, відведення тривалого часу на зачіску навіть не обговорюється. Тому ми покажемо вам, як укласти довге, середнє або коротке волосся на ходу. Якщо вам необхідно оживити волосся після ночі, у нас також є декілька підказок. Готові? Вперед!

Уві сні ви багато крутитесь? Якщо так, тоді, можливо, ви знаєте, як зранку неслухняне волосся стирчить в усі боки, як йому заманеться. Особливо це стосується короткого та середнього волосся. У якості дуже ефективного рішення ви можете нанести на волосся невелику кількість засобу для укладки феном і розчесати його у протилежному напрямку. Це допоможе повернути йому форму. Чотири великих бігуді Velcro або гарячі бігуді стануть у пригоді, якщо довжина вашого волосся сягає рівня підборіддя. Візьміть товсті прядки верхнього шару волосся і закрутіть їх, а потім обдайте теплим повітрям фену. Потім дайте закрученому волоссю охолонути, поки ви робите щось іще – наприклад, накладаєте макіяж.

 

Для тих, хто має довге волосся і при цьому спить неспокійно, перед сном може бути корисним збирати волосся у високий хвіст (але не затягуйте його дуже сильно). Це дозволить вам спати спокійно і підтримуватиме волосся у належному стані. Для підтримки хвоста ми пропонуємо використовувати невелику шовкову бандану замість резинки. Це допоможе уникнути некрасивих слідів від тиску.

Вісім блискавичних рішень для Вашого волосся

Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок