Стайлінг | Тенденції зачісок для жінок

Весна розпускає кольорові квіти у вашому волоссі

Весна приносить з собою жовті нарциси, тюльпани та навіть перші лілії в долинах. Різнокольорові квіти – повсюди. Ніщо не зробить ваш образ таким хвилюючим, як квіти у волоссі. Дозвольте нам зробити вам квітковий комплімент: «Ви будете виглядати приголомшливо з квітами у волоссі!»

«Квіти – поема любові, яку пише для нас природа!» - так колись висловилась в одній зі своїх поем Беттіна фон Арнім. Які ще потрібні причини, щоб носити квіти у волоссі? Такі зірки, як Сара Джессіка Паркер і Міша Бартон, люблять прикрашати волосся квітами. Вони можуть бути вироблені з будь-якого матеріалу, бути стилізованими або справжніми, кріпитись до стрічок або шпильок. Спробуйте! А своїми підказками ми допоможемо вам уникнути занадто експресивного вигляду. 

Підказка 1: Краще менше, але краще

Не перебільшити – ось основне правило у виборі квітів для волосся. Підкресліть свій образ однією квіткою замість того, щоб перетворювати голову на квіткову галявину. 

Підказка 2: Квіткова стилізація

Квіти особливо пасують до довгого волосся – розпущеного або зібраного. У залежності від товщини волосся, ви можете обрати маленькі або великі квіти. Якщо ваше волосся коротке, замість великих квіток його можна  прикрасити невидимками, оздобленими квітами.  

Підказка 3: Виражайте себе за допомогою квітів

Багато нових трендів використовують квіти. Спосіб, у який ви розташовуєте квітку, визначає ваш особистий стиль. Ви можете захотіти виглядати гламурно з квіткою у шиньйоні або чарівно та романтично завдяки стрічці з квітами.  

Підказка 4: Мистецтво прикрашання

Квіти виглядають особливо ефектно, якщо ви носите одяг світлих кольорів. У будь-якому випадку не перестарайтесь з відволікаючими увагу квітковими малюнками, великими клітинками або несамовитими кольоровими комбінаціями. 

Зірки, які носять квіти у волоссі

Відкрийте для себе: Тенденції зачісок для жінок