blonde-hair
Стайлінг | Світле волосся

Світле волосся – модний тренд

Мелірування – мода року учорашнього дня. Сьогодні модним є тотальний блонд. Знову прийшли часи холодного світлого волосся. Блондинки на подіумах демонструють переважно платиновий і попелястий блонд як модні кольори цієї весни 

© Ellen von Unwerth

Бути блондинкою: пройти весь шлях до кінця

У Німеччині світлий є найбільш бажаним й популярним кольором волосся. Завдяки блондинкам і потенційним блондинками німецькі салони отримують левову частку  свого прибутку. Світле волосся має багато різних відтінків, що дає жінкам безліч можливостей для вибору свого неповторного кольору. Можна майстерно вплести смужки, щоб створити більше об'єму, і обирати серед численних кольорових відтінків від платинової до темної блондинки. Усе можливо й все дозволено.

Якщо ви хочете приєднатися до модних віянь цього сезону, вам слід уважніше придивитись до моделей, які крокують подіумами з надзвичайно легкими світлими зачісками, створеними Balenciaga і Chanel. Вони здаються надзвичайно привабливими в порівнянні з моделями, що носять інший популярний колір – чорний, яких ми бачили  на показах осінь-зима від Bottega Veneta і Calvin Klein.

ПІДКАЗКА:

Щоб долучитись до нової моди на блонд, вам слід повністю висвітлити своє волосся. Ви можете зробити це вдома, але щоб уникнути неприємних несподіванок слід дотримуватися рекомендацій.

Зірки-білявки

Відкрийте для себе: Світле волосся