Стайлінг | Спортивні зачіски

Зачіски для спортсменів наносять удар

Досить незручно займатися спортом, коли доводиться повсякчас прибирати волосся з обличчя. Втрата рівноваги під час «привітання сонцю» на йозі через спадаюче довге волосся теж не додасть радості. Тому перед заняттями необхідно привести зачіску до ладу. Пам’ятайте, що це не обов’язково повинен бути «кінський хвіст». Але його можна використати як варіант.

Шиньйони на потилиці або маківці є прекрасними варіантами. Існує ще одна проста, але цікава альтернатива хвосту. Спочатку використайте резинку, щоб зібрати волосся у хвіст, потім ще раз закріпіть резинкою хвіст, зібраний вполовину. Таким чином ви зможете зробити вдвічі коротший хвіст. Якщо волосся довжиною до плечей, такий стиль виглядатиме майже як висока зачіска. 

Повсякденна зачіска школярки – також симпатичний варіант. Розчешіть волосся на бік та вільно заплетіть. Невеликі аксесуари стануть у пригоді, якщо ви носите чубок або коротку стрижку. Вузька стрічка буде утримувати волосся  під час занять спортом. Окрім того, вона може виглядати досить стильно. Короткі стрижки виглядають особливо миловидними, якщо чубок закріплений невидимками збоку. Невидимки закріпить хрест-навхрест – це також виглядає дуже модно. До речі, не мийте волосся безпосередньо перед заняттям спортом або тренуванням. Краще помийте його після занять. Щойно вимите волосся зазвичай є надто м’яким, щоб утримуватись на місці, коли воно закріплене шпильками або заплетене в косу. У вас немає часу після занять спорту або тренувань, але необхідно, щоб зачіска залишалась стильною? Просто нанесіть спрей для укладки та нахиліть голову вниз, доки він не висохне.  

Ви повинні мати ці інструменти у своїй спортивній сумці під час занять спортом:

·         Резинки для волосся

·         Невидимки

·         Стрічки

·         Шампунь та бальзам у невеликих ємкостях (або шампунь-           кондиціонер для зайнятих людей)

·         Невеликий флакон лаку для волосся

·         Спрей для укладки

·         Невеликий тюбик гелю для укладки, якщо необхідно

·         Гель для душу

·         Лосьйон для тіла

·         Дезодорант або вологі дезодоруючі серветки

Зачіски для (знаменитих) спортсменів

Відкрийте для себе: Спортивні зачіски