SK_blonde_2560X963
Стайлінг | Пудра для об'єму волосся

Створення об’єму для вашого волосся – дивіться, як це робиться!

Майже кожна друга жінка (48%) хоче мати більш об’ємне волосся. Ви одна з них? Рішення є, навіть якщо у вас тонке або пухнасте волосся. Ми поділимось з вами секретом, як надати волоссю справжнього об’єму, використовуючи фен та бігуді, а також належний догляд і засоби для укладки

Об’єм не повинен бути надмірним!

Кінець зачіскам без об’єму! Спеціальна серія засобів для догляду за тонким та пухнастим волоссям допоможе вам створити з нього справжню гриву. Шампуні, бальзами та лосьйони, які містять комплекс колагену, нададуть більшої маси волоссю ближче до коренів та миттєво зроблять його більш об’ємним. Засоби для догляду, що не містять силікону, не дадуть вашому волоссю знову стати пухнастим.

Для досягнення кращих результатів перед висушуванням феном необхідно застосувати мус, що не містить спирту. Це надасть волоссю об’єму без висушування. Просто висушіть волосся рушником, а потім нанесіть порцію мусу розміром з тенісний м’ячик. Якщо волосся довге, мус слід наносити лише біля до коренів. 

Висушування волосся у протилежному напрямку створює об’єм

Ваші найкращі союзники на шляху до об’ємного волосся – це добрий фен та правильна щітка. Спочатку висушіть волосся до стану легкої вогкості, використовуючи середній температурний режим фену. Для кучерявого волосся використовуйте фен з дифузором. Робіть феном невеликі кругові рухи близько біля голови. Для створення об’єму на довгому прямому волоссі використовуйте круглу щітку.

Спочатку зберіть верхній шар волосся та закріпіть шпильками зверху голови. Потім почніть накручувати нижні частини волосся на круглу щітку, обдуваючи прядки теплим повітрям. Залиште щітку у волоссі на деякий час, щоб надати зачісці остаточної форми. Дозвольте волоссю охолонути, потім витягніть щітку, не порушуючи форми. Таким саме методом укладіть верхній шар волосся.

Об’ємне волосся: Шість рекомендацій від експерта

  • Не сушіть волосся, тримаючи голову донизу. Це лише призведе до того, що волосся буде неслухняним та тьмяним. Кращих результатів ви досягнете, якщо будете нахиляти голову в боки та висушувати волосся, використовуючи пласку щітку.                                                                              
  • Час від часу необхідно розділяти волосся з іншого боку голови. Це миттєво надасть йому більшого об’єму.                                                                                         
  • Лак для волосся забезпечить більший об’єм, якщо його наносити знизу прядка за прядкою, а не поверх волосся.                                                                           
  • Гарячі бігуді миттєво роблять зачіску більш об’ємною. Для цього використовуються великі бігуді. Менші бігуді створять кучері.                                                                
  • Голівка круглої щітки повинна бути досить великою. Щетина повинна пронизувати закручене волосся. Ця техніка надасть волоссю не лише об’єму, але й ідеального глянцю.                                                                                                           
  • Обережно використовуйте засоби, які змінюють структуру волосся, такі як гель або віск. Також пам’ятайте, що такі продукти необхідно наносити знизу уздовж волосся, а не зверху.
Відкрийте для себе: Пудра для об'єму волосся