short-hair-hairstyle-cate-blanchett_banner_2560X963
Стайлінг | Коротке волосся

Чи добре я виглядатиму з короткою стрижкою?

Беззаперечно, рішення обстригти довге волосся вимагає сміливості. Тим не менше, за умови правильної укладки короткі стрижки можуть бути надзвичайно гарними. Вони можуть мати пуристичний, строгий, елегантний, витончений, гламурний або повсякденний стилі. Ми покажемо вам, як зірки носять короткі стрижки, і дамо відповідні стилістичні поради для їх підтримки

Для початку, ми не згодні з твердженням: «Мені не личить коротка стрижка». Ми знаємо, що це не так. По-перше, коротка стрижка – не обов’язково щось чоловіче, зроблене бритвою. Серед коротких стрижок є геометричні боби, пір'їсті ступінчасті стрижки довжиною до вух і хлоп’ячі стрижки з довгим верхнім волоссям. Більшість цих стилів личить багатьом жінкам. Іноді необхідно зробити ефектну стрижку, щоб повністю відкрити всі риси обличчя.

Кейт Бланшетт зі своїм довгим світлим волоссям виглядає чудово. З новою короткою стрижкою вона залишилась блондинкою і виглядає не менш привабливо, але тепер у неї є особистий стиль. Те ж саме можна сказати про Емму Уотсон. Коли вона грала роль Герміони Гранжер у «Гаррі Поттері», вона вже була красунею. Але її нова зачіска привернула, мабуть, більше уваги, ніж сьома частина фільму про Гаррі Поттера. Ця стрижка виявила надзвичайно привабливу молоду жінку, яка виросла з чарівної дівчини. 

Коротке волосся не потребує особливого догляду

Забудьте про довгі сеанси укладки за допомогою бігуді, п’ятьох круглих щіток або праски для випрямлення волосся. Більшість коротких стрижок можна створити без зайвих зусиль. Фен, пласка щітка, п‘ять пальців і невелика кількість засобу для укладки – і ваше волосся готове до вранішнього «забігу». Звичайно, дуже важливо регулярно підстригати волосся кожні 4-6 тижнів. Добрий перукар може постригти ваше волосся так, що воно набуватиме потрібної форми без жодних подальших маніпуляцій.

Короткі стрижки: зверніть увагу на правильні пропорції

  • Особам з квадратним обличчям не слід робити боб або стрижки з геометричними лініями. Замість цього вони повинні обирати чубки або ступінчасті стрижки, які роблять обличчя більш м’яким, молодим і жіночним.
  • Вузькі обличчя часто виграють від додавання об’єму волоссю, що робить їх більш круглим. Чубок – це добре, але він повинен починатись тільки від рівня вух.
  • Трикутні обличчя виглядають більш гармонійним, якщо фокус зосереджений на лобі. Це досягається завдяки дуже довгому чубку або декільком прядкам, що спадають на лоб, як у Ешлі Сімпсон.
  • Ступінчаста стрижка врівноважує вигляд низького лоба, також це досягається зачесаним назад волоссям, як у Хайден Панотьє.
  • Довгі прядки чубка приховують високий лоб.
  • Короткий чубок відволікає увагу від великого носу. І навпаки, довгі прядки лише підкреслять занадто характерні носи.

Подивіться, як зірки носять короткі стрижки:

Відкрийте для себе: Коротке волосся