Стайлінг | Корисні поради

Об'ємне волосся: проект створення

Багато жінок мріють про об’ємне волосся. І вони готові на все, аби зробити своє його більш пишнішим. Оволодівши деякими навичками, ви зможете створювати привабливі зачіски, навіть, якщо у вас тонке і слабке волосся.

Жінкам з тонким волоссям доводиться стикатися з подвійною проблемою: крім власне тонкощі, волосся має слабку структуру. Оскільки тонке волосся не має об’єму, воно легко може стати сухим (особливо на кінчиках). До того ж, таке волосся більш схильне до впливу навколишнього середовища і швидше забруднюється біля коренів. Воно більш слабке, і неправильно підібрані засоби по догляду за волоссям обтяжують його, позбавляючи об'єму. Саме тому  важливо  підібрати правильні засоби, призначені спеціально для догляду за волоссям даного типу. Ми порадимо з професійної точки зору, як правильно доглядати за тонким волоссям, щоб досягти оптимального результату.

Варто зазначити, що більшість жінок  відносять своє волосся до категорії “тонкого”. За словами стилістів, багато хто ставить знак рівності між прямим і тонким волоссям. Проте, якщо використання шампунів, кондиціонерів, та інших засобів по догляду за волоссям не принесли бажаного результату, варто подивитися на речі по-іншому.

Більш об'ємне волосся: сім порад від професіоналів

Порада 1

Першочергове правило при використанні засобів для тонкого волосся: чим менше, тим більше!

Порада 2

Завжди користуйтеся шампунем для додаткового об'єму, що призначений для тонкого волосся.

Порада 3

Дуже часто тонке волосся складно розчісувати, якщо після миття не використовувати спеціальні кондиціонери. Однак цей засіб може мати “зворотний ефект” і зменшити об’єм волосся біля коренів. Щоб уникнути цього, наносьте кондиціонер на всю довжину волосся, окрім коренів і тільки у разі потреби. .

Порада 4

Тонке волосся швидко забруднюється, втрачаючи об'єм, тому цілком природньо, коли його власниці змушені часто мити волосся, Це може негативно вплинути на їх стан. Тому радимо чергувати використання класичного і сухого шампуню, що ефективно вбирає шкірний жир, освіжає шкіру голови і надає волоссю об'єму.

Порада 5

Іноді професіонали по догляду за волоссям радять клієнтам таку “хитрість”, як мелірування. Знебарвлення окремих пасм волосся робить поверхню волосся менш гладенькою, що додає волоссю об'єму. До того ж, мелірування візуально робить волосся пишнішим..

Порада 6

Ще один прийом для створення об'єму - зміна проділу під час кожного укладання волосся. Навіть якщо новий проділ буде на відстані одного сантиметра від попереднього, з часом волосся в його основі “займе” інше положення, що надає йому пружності біля коренів.

Порада 7

Засоби з силіконом - чудодійні еліксири, що здатні моментально додати волоссю блиску! Їх також можна застосовувати для догляду за тонким волоссям, щоправда, в розумних мірах і виключно на кінчиках окремих пасм. Ці засоби наддадуть волоссю блиску, не обтяжуючи його.

 

Відкрийте для себе: Корисні поради