volume-back-of-head_2560X963
Стайлінг | Корисні поради

Об’єм зверху та ззаду голови для кожного!

Ви бачите це знову і знову: пишне волосся спереду і пласке ззаду голови. Таке неподобство тепер у минулому. Просто дотримуйтесь наступних підказок для створення чудового об’єму наверху та ззаду голови

Задня частина вашої голови має ідеальну форму, а ваше волосся – об’ємне та здорове. Якщо це про вас – далі можете не читати. Ваше волосся неслухняно спадає по боках, через що шкіра голови більш помітна, ніж вам хотілося би. Якщо вам знайома ця ситуація – вам слід це прочитати. Декілька хитрощів укладки та правильні засоби утримуватимуть волосся на необхідному місті, а шкіру голови не буде помітно.

Навчіться ідеальному начісуванню

Щоб з прямого волосся зробити пишну зачіску, необхідно докласти зусиль. Для цього знадобиться гребінець для начісування. Якщо використовувати спеціальну щітку з натуральною щетиною, воно буде більш щадним. Завжди пам’ятайте: не перестарайтесь, коли начісуєте верхній шар волосся. З цього не вийде нічого, окрім неохайної «цукрової вати» на голові. Результат буде набагато кращим, якщо зібрати прядки верхнього волосся і в міру начесати волосся під ними. Перед тим, як розчесати верхнє волосся і повернути його на місце, нанесіть невелику кількість лаку для волосся. Щоб завершити зачіску та приховати свої маленькі хитрощі, ще раз нанесіть невелику кількість лаку.

Надайте волоссю правильного напрямку

Волосся ззаду голови виглядатиме чудово, якщо ви будете укладати його за допомогою круглої щітки або великих бігуді на липучках, які нададуть прядкам стійкості. Для більш сильної фіксації нанесіть невелику кількість піни або тоніку для укладки феном на основу двох або трьох прядок зверху голови, а потім накрутіть їх на круглу щітку або бігуді. Тепер протягом кількох хвилин їх направте на них тепле повітря фену. Дайте накрученому волоссю охолонути протягом п’яти хвилин, а потім обережно зніміть щітку або бігуді. Зачекайте ще трохи, після чого легкими рухами розчешіть прядки. Нанесіть лак на корені прядок, якщо вам необхідна більша фіксація. 

Мелірування окремих прядок

Попросіть перукаря пофарбувати кілька тонких прядок зверху та ззаду голови. Зробити це вдома вам допоможе досвідчена подруга. Мелірування робить волосся трохи нерівним, тому воно менш щільно прилягає до голови. Це створює враження більш об’ємного волосся.

Робота з реальністю: ілюзія спрацьовує

Створити враження ідеальної форми та об’єму, якщо волосся небагато, досить непросто. Створити об’єм для тонкого або рідкого волосся можуть перуки. Наприклад, його можна створити за допомогою шиньйонів. У цьому випадку прядки накладного волосся прикріплюються до власного. Також ви можете відважитись на шиньйони за допомогою защіпок. Для цього прядки справжнього або штучного волосся прикріплюються під верхнім шаром волосся зверху та ззаду голови за допомогою защіпок. Це створює ідеальну форму голови особливо для зачісок «кінський хвіст». Такі додаткові прядки також надають ідеального вигляду збоку зачіскам у стилі «боб» довжиною до підборіддя.

Стрижки та пропорції

Об’єму зверху та ззаду голови досягти складно, якщо волосся дуже довге і через це важке. Але вашому перукареві відомо багато хитрощів роботи з коротким волоссям або зачіскою довжиною до плечей, які можуть створити ілюзію більшого об’єму зверху та ззаду голови.

Ступінчаста або градуйована стрижка – найкращий спосіб створити привабливий об’єм зверху та ззаду голови. Безперечно, більш коротке й легке волосся має більший об’єм. Більш коротке нижнє волосся також створює враження додаткового об’єму. Першокласні перукарі підстригають цей шар під верхнім волоссям спеціальними ножицями. Попередження: цей метод не має потрібного ефекту на тонкому волоссі. Пропорції також критично важливі для коротких стрижок у стилі «боб». Вузька гладка лінія волосся, яка щільно  прилягає до шиї, підкреслить ефект більш об’ємного верхнього шару.

Відкрийте для себе: Корисні поради