curl-styling
Стайлінг | Корисні поради

Випрямити неслухняні кучері

Визнаємо: випрямлення неслухняних кучерів вимагатиме від вас деяких зусиль.  Але якщо ви будете користуватися належними засобами та прийомами, гарний результат гарантовано. Ми поділимось з вами таємницями перетворення неслухняного кучерявого волосся на предмет заздрощів усіх ваших знайомих. Переконайтесь, що це не так вже й важко.

Додатковий догляд за кучерявим волоссям

Хвилясте волосся і кучері, як правило, сухі. На відміну від прямого волосся, вони легко поглинають усі поживні речовини, і це їх не обтяжує. Тому для догляду за таким волоссям користуйтесь засобами, активні речовини яких розгладжують і випрямляють волосся та надають йому блиск. Після кожного миття рекомендуємо наносити на волосся бальзам. Незмивний спрей-догляд – ідеальний засіб для використання у ранковому сум’ятті. Раз на тиждень користуйтеся поживною маскою.

Правильні зачіски для кучерявого волосся

Для приборкання неслухняних кучерів потрібні правильні інструменти: круглі щітки великого діаметру, а також великі гарячі бігуді або бігуді Velcro. Можливо, слід віддати перевагу саме бігуді через зручність користування ними. Перед укладкою, щоб зробити волосся більш слухняним, слід нанести незмивний спрей-догляд.  Після нанесення засобу для укладки висушіть волосся за допомогою фена із дифузором. Потім витягніть його круглою щіткою або накрутіть на бігуді. Дайте волоссю висохнути, а потім розчешіть його гребінцем із великими рідкими зубцями.

Займемося неслухняними кучерями

Говорять, що в Бразилії для випрямлення волосся жінки користуються звичайними прасками. Ми навіть у думках не порадимо вам цей небезпечний спосіб через загрозу термічного ушкодження волосся. Сучасні праски для випрямлення волосся із керамічним покриттям рівномірно розподіляють тепло встановленої температури, а тому більш безпечні для волосся. Додайте до цього сучасну функцію  іонізації – і за короткий час ваше волосся набуде гладкості та блиску. Щоб захистити волосся і звести до мінімуму можливість його термічного пошкодження, не забувайте користуватись термозахисним спреєм або бальзамом для розгладжування.  Але, незважаючи на всі існуючі засоби для захисту, не варто користуватися прасками щодня. 

Відкрийте для себе: Корисні поради