Твоє волосся не лежить так, як слід? Ділимось найпопулярнішими порадами для ідеальної зачіски.
Стайлінг | Корисні поради

Швидкі зачіски: SOS-поради для твого волосся

Волосся стирчить, стрижка виглядає не так, або локони здаються надто сухими — це ознаки класичного дня поганого волосся! Але не панікуй. У нас є кілька швидких зачісок, які допоможуть знову взяти все під контроль.

Бувають дні, коли волосся просто відмовляється мати гарний вигляд. Дивишся в дзеркало і дивуєшся, що сталося за ніч. Увечері перед тим, як лягти спати, все було гарно. А зараз частина сплутана або раптом здається тьмяним і сухим. І що б ти не намагалась зробити, ніщо не спрацьовує, щоб повернути локони у норму або виправити завитки на кінчиках.

Все це найчастіше трапляється в дні, коли час не на нашому боці. Попереду важливі зустрічі, робота або університет. Саме у ці моменти тобі потрібна швидка зачіска, щоб виглядати й відчувати себе добре. Ми зібрали декілька найкращих порад, щоб все налагодилось за лічені хвилини!

Швидкі зачіски: поради, підказки та маст-хеви

Жінка з темним волоссям, вкладеним набік

Якщо здається, що волосся лежить не так, як треба, спробуй перекинути його на протилежну сторону, щоб трохи оживити.

У ванній кімнаті ти знайдеш безліч інструментів для боротьби із вередливим волоссям: від аксесуарів до засобів для укладання, та від сухого шампуню до шпильок — потрібно просто знати, як ними розумно користуватися.

Ми представляємо три швидкі зачіски, які легко зробити в найкоротші терміни — незалежно від того, що саме зранку пішло не за планом.

Швидкі зачіски: На один бік

Якщо волосся тьмяне і втомлене, начіс може створити з ним диво.

Проблема: Твій чубчик здався.
Рішення: Зроби бічний проділ, розподіли волосся на протилежну сторону або зафіксуй чубчик шпильками.

Якщо пасма біля обличчя тобі заважають, можеш прибрати їх за допомогою аксесуарів для волосся. Залежно від улюбленого стилю, можеш скористатися стриманими або модними шпильками, щоб перемістити надокучливі локони на один бік. А ще можеш поекспериментувати зі своїм чубчиком. Зробивши бічний проділ або розподіливши волосся на протилежну сторону, весь твій стиль може змінитися, і ти знову сяятимеш. Гарантовано! Ці поради підходять для всіх зачісок: довге волосся чи коротке — ти знову почуватимешся впевнено!

Швидкі зачіски: об’ємна висока зачіска

Проблема: Волосся виглядає тьмяним і втомленим.

Рішення: Зроби начіс вдовж лінії волосся, використовуй засоби для волосся або накрути волосся за допомогою плойки.

 

Коли волосся стає млявим, ти можеш спробувати оживити його, додавши трохи об’єму та структури. Наприклад, зроби начіс за допомогою спеціального гребінця, щоб надати більш пишного вигляду. Потім зав’яжи його у хвіст і закріпи великою шпилькою. Якщо ж не полюбляєш начоси, тобі допоможуть сухий шампунь та пудра для об'єму. Просто нанеси трохи біля коріння і помасажуй волосся руками. Просту та швидку зачіску для збільшення об'єму можна зробити й так: висуши волосся феном вниз головою і зафіксуй зачіску за допомогою лаку для волосся. А коли у тебе буде трохи більше часу, накрути окремі пасма на плойку для отримання легких локонів. Дозволь йому виглядати трохи невимушено.

Швидкі зачіски: спробуй щось нове

Жінка з каштановим волоссям, зав'язаним у пучок.

Якщо нічого не спрацьовує, чому б не спробувати щось нове!

Проблема: Яку б зачіску ти не пробувала – тобі не подобається.
Рішення: Спробуй щось нове.

Коли ти вже перепробувала всі зачіски, але тобі все одно не подобається можливо, час спробувати щось нове! Заплети косу або додай шпильку для волосся, щоб оживити свій стиль. А ще можеш зафіксувати волосся в пучок. І якщо ти вважаєш пучки нудними, просто спробуй інший стиль. Коли все здається невдалим, і ти просто не можеш взяти під контроль волосся – згадай про улюблену шапку чи капелюшок і лишай волосся розпущеним або в низькому хвості.

Відкрийте для себе: Корисні поради