winter-hairstyles-2017
Стайлінг | Корисні поради

Поради по догляду за волоссям в холодну пору року

З приходом зими з’являються і такі проблеми, як: електризація волосся, сухість  шкіри голови та неможливість зробити бажану укладку через необхідність  носіння теплих шапок. Взимку волосся потребує більш дбайливого догляду.  Наші поради для тих, хто хоче зберегти волосся живими і блискучими в цю  холодну пору року.

Вам, напевно, цікаво, чому взимку волосся втрачає шовковистість, стає більш неслухняним і сухим? Причина – у “контрасті” холодного повітря на вулиці і теплого – в приміщенні, а також у низькому рівні вологості повітря на вулиці. Якщо ви носите шапку, при терті шапки об волосся утворюється статична електрика. В результаті волосся виглядає млявим і не піддається укладці. Скористайтеся нашими порадами, щоб приборкати волосся взимку.

Догляд за волоссям восени і взимку

Тепло і тертя впливають на природну структуру волосся. Вони руйнують кутикули волосини, що в свою чергу стає причиною ламкості волосся і втрати ним блиску.

Рішення: живильний засіб по догляду за волоссям (наприклад, маска або незмивний спрей-кондиціонер) з екстрактами олій, що запобігає негативному впливу на волосся зовні і розгладжує пошкоджені кутикули кожної волосини. Просто додайте кілька крапель олії для волосся в свій шампунь або нанесіть її на кінчики вологого волосся. Це зробить ваше волосся гладким та блискучим.

Намагнічене волосся, що розлітається в усі сторони, безумовно, не найприємніший аспект зими. Це відбувається через нагріте повітря в приміщенні та контакт волокон волосся з іншими волокнами (шапки та інші головні убори). Тертя двох волокон одне об одного викликає статичну електрику.

Рішення: існують засоби для стайлінгу з антистатичним ефектом. Наприклад, мус для стайлінгу, віск з екстра-блиском, а також олії для волосся.

Нестача вологи так само може стати причиною сухості шкіри голови, що часто може стати причиною появи лупи.

Рішення: використовуйте шампунь проти лупи.

Ніхто не хоче взимку виходити на вулицю без шапки. Вуха в теплі, а ось зачіска - розтріпана. Волосся “приплюснуте” до голови і втрачає об’єм.

Рішення: перед тим, як висушувати волосся феном, використовуйте спрей для додаткового об’єму волосся. Наносьте спрей на волосся, нахиливши голову вниз. Носіть спрей з собою, щоб освіжити зачіску, коли знімаєте шапку.

Відкрийте для себе: Корисні поради