10-tips-find-perfect-hairdresser
Стайлінг | Корисні поради

Як пояснити вашому перукареві, чого ви хочете?

Не завжди легко пояснити перукарю, яку саме зачіску ви хочете, і чітко висловити свою думку. Поки не пізно, ми допоможемо вам уникнути комунікативних проблем з перукарем і отримати бажану зачіску

Підказка 1: Принесіть перукареві демонстративні матеріали

Зображення варте тисячі слів. Якщо ви знайшли зображення зачіски, яка вам подобається, вам слід принести його на наступну зустріч з перукарем. Демонстраційні матеріали особливо корисні, якщо вони містять фотографії зачісок спереду, ззаду та збоку, а також будь-які додаткові зображення подібних зачісок. Якщо перукар вважатиме, що ця зачіска вам не пасує, він/вона повинен запропонувати альтернативні варіанти.

Підказка 2: Поговоріть з перукарем про зачіску, яку бажаєте

Під час першої зустрічі з новим перукарем ви повинні сказати, скільки часу ви відводите на укладку. Ви завжди поспішаєте вранці, а отже вам необхідна проста зачіска? Ви іноді сушите волосся у природний спосіб чи досить вправно користуєтесь феном, круглою щіткою та засобами для укладки? Розкажіть про ваш спосіб життя та зазначте, у якому середовищі працюєте: консервативному чи модному. Ваш одяг також має відповідати вашій особистості та способу життя. Це підкаже перукарю ваші уподобання і допоможе зрозуміти, чи підходить зачіска до вашого образу. Якщо вам щось не подобається – обов’язково скажіть йому про це.

Якщо ви хочете кардинально змінити зачіску, запропонуйте зустрітись раніше для консультації перед сеансом. В іншому випадку перукар не матиме для роботи достатньо часу.

Підказка 3: Давайте перукарю чіткі інструкції

Якщо ви хочете підстригти волосся коротше, ви повинні чітко сказати, наскільки саме. Краще за все показати довжину пальцями: «Ось так, і не більше, будь ласка». Не давайте інструкцій, які можна зрозуміти по-різному, наприклад: «Я хочу підстригти тільки кінчики волосся».

Підказка 4: Сім раз відміряй, один раз відріж: ставте запитання!

Якщо ви ще не дуже добре знайомі зі своїм перукарем, не слід дозволяти йому стригти волосся так, як йому хочеться. Завчасно запитайте, як саме він планує стригти ваше волосся. Запитуйте або попросіть показати вам зображення майбутньої зачіски, якщо пропозиції перукаря недостатньо зрозумілі вам і ви не цілком уявляєте, про яку зачіску йде мова.

Підказка 5: Слідкуйте за ножицями 

Ви маєте уважно слідкувати за тим, що робить перукар, навіть якщо бажаєте відпочити після важного дня. Робіть зауваження одразу, коли відчуваєте будь-яке занепокоєння, це допоможе перукарю вчасно перемкнути «передачу». Добрий спеціаліст позитивно відреагує на ваше втручання і запитає про ваші бажання. Необхідно звернутись за допомогою, якщо він реагує неадекватно або демонструє роздратованість, через що ви почуваєтесь некомфортно. Врешті-решт, це ваше волосся і ваші гроші! Будьте дружелюбними, але наполегливими, і якщо нічого не допомагає, припиніть сеанс. Зазвичай, ви не повинні платити за такі невдалі сеанси. Перукарі рідко зацікавлені у створенні поганої репутації.

Підказка 6: Засоби для укладки

Запитайте перукаря про засоби для догляду за волоссям. Він збере колекцію засобів, які відповідатимуть структурі вашого волосся та бажаній зачісці. Звичайно, ви також можете поговорити з перукарем про ваші улюблені засоби й про те, як краще ними користуватися. Ви здивуєтесь, скільки корисних рекомендацій ви принесете із собою додому.

Підказка 7: Будьте чесними!

Чесність приносить дивіденди! Через декілька днів після відвідування салону може виявитись, що ви не здатні упоратись з вашою новою зачіскою. Навіть через зовсім невеликий проміжок часу після відвідування салону ви можете скаржитись на роботу перукаря. Телефонний дзвінок – найкращий перший крок до вирішення проблеми. Добросовісний перукар погодиться виправити стрижку безкоштовно.

Відкрийте для себе: Корисні поради