hats
Стайлінг | Корисні поради

Знімаємо капелюха – зачіска бездоганна

Зима усім нам здебільшого подобається, але холод, тепле повітря у приміщеннях і необхідність носити головні убори швидко кладуть край будь-якій укладці. Скористайтесь п’ятьма нашими порадами з швидкого відновлення зім’ятої або розтріпаної укладки

Носити капелюхи або капюшони в холодну пору року розумно, тому що більшу частину тепла свого тіла ми втрачаємо саме через голову. Крім того, стильні шапочки та капелюшки – це яскраво та весело! Проблеми починаються, коли доводиться їх знімати.  Зачіски під головними уборами можуть стати пласкими, а волосся – сплутатись,  скуйовдитись або наелектризуватись.  А в гіршому випадку – все це може статися одразу. 

Порада 1. Профілактика

Нагріте повітря приміщень і необхідність носити головні убори висушують волосся, роблять його жорстким і ламким. Тому взимку воно як ніколи потребує зволоження. Спробуйте після кожного миття користуватись бальзамом-ополіскувачем, а раз на тиждень – засобом для відновлення. Це допоможе зберегти гладкість волосся і запобігатиме утворенню у ньому пор. Сушіть волосся феном лише за середнього температурного режиму. Взимку воно й без цього часто піддаватиметься впливу нагрітого повітря. Перед сном переконайтеся, що на волоссі немає залишків засобів для укладки. Це допоможе йому відновитись протягом ночі. Взимку волосся може стати дуже сухим. Від цього його можна захистити, якщо нанести на кінчики засіб для догляду або спрей.   Суха шкіра голови потребує зволоження або спеціальних засобів. 

Порада 2. Перш ніж надягти головний убір

Щоб зачіска під шапкою не зім’ялась, розпиліть трохи лаку біля коренів волосся перед тим, як висушити його.  Для цього нахиліться, щоб волосся звисало донизу – це надасть йому більше об’єму та не дозволить зачісці зім’ятись під головним убором.  Не слід начісувати волосся: після того, як ви знімете шапку, воно втратить форму та виглядатиме непривабливо.  Щоб надати волоссю додаткового об’єму, можна застосовувати спеціальну пудру для укладки, яка наноситься біля коренів.

Порада 3. Після того, як головний убір знято

Знявши шапку, легенько проведіть пальцями біля коренів волосся у напрямку від лоба до потилиці. За необхідності розчешіть волосся, опустивши голову донизу. Після цього надайте йому форми за допомогою воску або лаку. Завжди майте при собі пасти для укладки – вона легко наноситься і не обтяжує волосся.

Порада 4. Наелектризоване волосся

В умовах сухого повітря і низького рівня вологості волосся може відчути на собі вплив статичної електрики. Використання пластикових або металевих розчісок підсилює її ефект. Ви можете уникнути електростатичних розрядів, користуючись гребенями з природної деревини або рогу, які моментально розгладять наелектризоване волосся. Його також можна «розрядити» за допомогою пасти для укладки. Розітріть її в долонях, а потім м’яко проведіть ними по волоссю. Спеціальний спрей-кондиціонер і сироватка для розгладжування також легко приборкають неслухняне волосся.

Порада 5. Носіть правильний головний убір

Ваше волосся дуже чутливе та, незважаючи на всі ваші зусилля, мнеться під шапкою? У такому випадку слід обрати правильний головний убір. Шапки без швів або такі, що нещільно прилягають до голови, менше впливають на волосся.

Відкрийте для себе: Корисні поради