Стайлінг | Корисні поради

Зачіски з невидимками

Зазвичай такі шпильки сховані всередині зачіски і лишаються непомітними для оточуючих. Прості невидимки використовуються для фіксації високих укладок або, наприклад, фальшивого каре. У кожної жінки повинно бути, як мінімум, кілька невидимок для екстрених випадків. Адже з їх допомогою можна надійно зафіксувати практично будь-яку зачіску, а також можуть врятувати вас в ситуаціях, коли “безлад на голові не піддається укладці”.

Поради щодо використання невидимок

Невидимки можна використовувати для створення “холодних хвиль”. На чисте, ще вологе волосся нанесіть мус для стайлінгу. Розчешіть волосся. Відділіть пасмо і підтягуйте його у напрямку до коренів так, щоб утворилися “хвилі”, кожну з яких фіксуй за допомогою невидиимки. Відстань між окремими “хвилями” повинна бути близько 5 см., а їх кількість - на ваш розсуд. Дайте волоссю висохнути.

Наприклад, у Емі Адамс - проста зачіска з холодною хвилею. З одного боку вона закріпила пасма двома невидимками золотистого кольору, що не тільки служать яскравим акцентом, але й надійно фіксують зачіску.

Невидимки – ідеальні помічники при укладці волосся, і водночас – зовсім непомітні. Невидимка невеликого розміру стане вам в нагоді, коли ви захочете створити зачіску з ідеально рівним і гладким волоссям. Замість того, щоб сховати окремі пасма волосся за вухом, краще закріпіть їх невидимками. Особливо корисним будуть такі аксесуари, якщо у вас є коротке пасмо волосся над чолом. Просто закріпіть його невидимкою, колір якої співпадає з відтінком волосся. Звісно, якщо ви таким способом не хочете зробити акцент на різниці кольорів.

Таким чином, коли у вас виникають труднощі при укладанні волосся, щоб приборкати “непокірні локони” - використовуйте невидимки! Вони допоможуть вам вирішити цю проблему.

 

Відкрийте для себе: Корисні поради