Жінка з довгими світлими кучерями посміхається, торкаючись свого волосся.
Стайлінг | Корисні поради

Підстригай власне волосся вдома – ось як це зробити!

Через деякий час під впливом стайлерів, зачісок та інших зовнішніх факторів обов’язково з’являються посічені кінчики. Тому надзвичайно важливо регулярно стригти кінчики волосся, щоб тримати все під контролем. Хороша новина —  це досить легко зробити самостійно! Ми покажемо, як підстригти власне волосся в домашніх умовах.

Незалежно від стану волосся, своєчасне підстригання допоможе уникнути посічених кінчиків. Не лякайся, коли знаєш що і як робити – все виходить дуже просто. Ось декілька порад як взяти ножиці у свої руки!

Як підстригти власне волосся

Білявка в білому топі з пасмом волосся між носом і верхньою губою

Перед початком варто переконатися, що у тебе є правильні ножиці для волосся. Ти можеш знайти їх у будь-якій хорошій аптеці. Тримайся якомога далі від звичайних побутових або кухонних ножиць: вони, як правило, недостатньо гострі та тому в кінцевому підсумку принесуть волоссю більше шкоди, ніж користі.

Підстригання власного волосся крок за кроком. Для прямого волосся:

Дотримуйся цих порад, якщо у тебе пряме волосся з рівною довжиною:

 1. Помий волосся заздалегідь і не суши їх — воно стрижеться краще, коли ще трохи мокре.
 2. Ретельно розчеши волосся і переконайся, що воно ніде не сплуталось. Можеш використовувати спрей, який сприяє легкому розчісуванню.
 3. Тепер зав’яжи тугий хвіст. Чим ближче він до шиї, тим краще!
 4. Після того, як міцно зав'яжеш, обережно потягни резинку для волосся до кінчиків
 5. Залежно від того, скільки волосся ти хочеш підстригти, потягни резинку так, щоб 2-5 см кінчиків лишились вільними.
 6. Тримай хвіст перед собою, притисни кінчики волосся, щоб вони плоско лягли та затисни між вказівним і середнім пальцями.
 7. Тепер можеш відрізати приблизно один-два сантиметри.
 8. Висуши та уклади волосся, використовуючи спрей для догляду, і все готово!

Підстригання власного волосся крок за кроком. Для багатошарової стрижки:

Процедура буде набагато складніша, якщо у тебе багатошарова стрижка, але не хвилюйся! Виконуй наведені нижче кроки й в тебе все вийде.

 1. Після миття волосся ретельно розчеши їх і відділи центральну частину.
 2. Для початку виконай наведені вище дії для стрижки прямого волосся.
 3. Потім за допомогою шпильок закріпи волосся, яке обрамляє лоб, убік і в сторону.
 4. Тепер ти готова попрацювати з іншими шарами! Візьми пасмо волосся на ширину пальця з частини, проведи її між середнім і вказівним пальцями та потягни убік. Пальці в цей момент повинні бути перпендикулярними до голови. Тепер обріж приблизно сантиметр від кінця.
 5. Підстригай чубчик лише коли волосся сухе. Адже у вологому стані буде важче підібрати його бажану довжину. Збери чубчик в середині обличчя, утримуй його вказівним і середнім пальцем, а потім потягни вгору. Тепер твої пальці повинні бути горизонтальними до голови. Тримай їх перед обличчям і відріж приблизно сантиметр від кінчиків. Ось і все!

Ретельний догляд за волоссям

Регулярно підстригати волосся дуже важливо, тож добре, що тепер ти знаєш, як це зробити! Але не забувай дотримуватися й інших процедур догляду за волоссям, щоб твої локони залишалися гарними та здоровими. Обов’язково використовуй шампунь і кондиціонер, що містять поживні інгредієнти. Для зволоження та інтенсивного живлення також важливо наносити олію для волосся, а декілька разів на тиждень використовувати маски для волосся.

Відкрийте для себе: Корисні поради