Стайлінг | Корисні поради

Фени – гаряче повітря і ще багато чого

Звичайно, краще за все сушити волосся у природний спосіб, без використання фену. Але іноді часу вранці не вистачає, тому на допомогу приходить фен. Сучасні фени є досить потужними; у той же час вони надзвичайно делікатні. Ми розкажемо, як користуватись феном і створити за його допомогою укладку з найбільшою користю для волосся

Доглянуте волосся без пошкоджень: правильні методи вирішують все!

Ще ніколи гаряче повітря від фену не сушило волосся так делікатно. Але перед тим, як сушити його феном, слід нанести на волосся захисне покриття. Це може бути мус, тонік або спеціальний термоспрей. Такі засоби покривають кожну волосинку тонкою плівкою, яка захищає їх від пошкоджень внаслідок грубого розчісування та ефекту висушування гарячим повітрям.

Ідеальний варіант – фен з двома або трьома температурними режимами, кількома режимами потужності потоку повітря та режимом кімнатної температури. Ваш фен повинен бути дуже потужним — 1600–2000 Вт забезпечать миттєве висушування, а також зекономлять час на укладку. Використовуйте велику потужність та середній температурний режим фену, щоб забезпечити повне висушування волосся. Після цього можна робити укладку.

Фен з режимом кімнатної температури – обов’язковий інструмент для укладки

Використовуйте круглу щітку, щоб надати прямому волоссю середньої довжини або довгому волоссю об’єму та блиску. За допомогою шпильок зберіть верхній шар волосся. Тепер ви можете накручувати нижні прядки на круглу щітку з помірною силою. Якщо ви бажаєте створити більше базового об’єму, можна накрутити нижні прядки на круглу щітку та обробити потоком теплого повітря, а потім – короткою хвилею холодного повітря. Після цього дайте волоссю охолонути. Ви можете прискорити процес, використовуючи декілька круглих щіток. Ідеально, якщо ручки щіток є легкими і не занадто відтягують волосся. Легкі щітки також краще тримаються і не зісковзують з волосся.


 
Пласкі щітки найкраще підходять до короткого волосся і стрижок у стилі «боб» довжиною від дуже коротких до рівня плечей. Трохи нахиліть голову на бік та з помірним зусиллям розчешіть волосся у протилежному напрямку. Водночас обдувайте феном кожну прядку. Потім зробіть те ж саме із задньою частиною волосся.

Дуже короткі стрижки сяють після деяких маніпуляцій руками. Візьміть окремі прядки та відділіть на деяку відстань від голови, обдуваючи феном. Це створює модну коротку зачіску та надає волоссю форми.
 
Обережно використовуйте фен для хвилястого або кучерявого волосся.  Спеціальний дифузор забезпечить м’який потік теплого повітря, не перетворюючи кучері на некерований безлад, а ви не будете мати розпатланий вигляд. Велика кругла щітка допоможе випрямити хвилясте волосся. Накрутіть на неї окремі прядки, докладаючи максимального зусилля. Волосся стане прямим і буде виглядати особливо привабливим, якщо накручувати прядки спочатку всередину, а потім назовні, обдуваючи феном.

Як правильно сушити волосся феном

Класифікація фенів

Сучасні фени є набагато складнішими, оскільки оснащені високотехнологічними функціями на користь вашому волоссю. Ці технології роблять більше, ніж просто обдувають ваше волосся:

Сила іонізації: Фен виділяє разом з повітрям негативно заряджені іони. Вони покривають позитивно заряджене волосся, що запобігає його електризації. Окрім того, процес притягує з повітря вологі частинки, які не дозволяють волоссю занадто висушуватись.

Керамічні елементи забезпечують м’який інфрачервоний обігрів, який більш ретельно та обережно сушить волосся.


 Засоби для кінцевої обробки: Насадки з керамічним покриттям розчісують волосся, поки ви його сушите. Це робить волосся особливо гладеньким і надає йому надзвичайний блиск.


 
Захисники кольору: Спеціальна насадка створює потоки холодного повітря посеред потоку теплого повітря. Ця насадка запобігає пошкодженню від тепла та втрати кольору волосся.

Логічний вентилятор: Ця спеціальна функція забезпечує точно відкалібрований потік рівномірно нагрітого повітря.

Супервентилятори: Вентилятори з цією функцією забезпечують на 50% більш ефективну циркуляцію повітря. Додайте до цього потужність у 2500 Вт – і ваше волосся висихатиме вдвічі швидше.

Відкрийте для себе: Корисні поради