Стайлінг | Корисні поради

Приборкання статичного волосся

Достатньо одного змаху щіткою або поспішного натягування светру – і ваше волосся стирчатиме в різні боки. Статичне волосся виглядає некрасиво та дратує. На щастя, покінчити зі статичним волоссям не складно.

Статичний ефект – це фізика. Тертя викликає статичну електрику. На волоссі утворюються маленькі позитивно заряджені елементи. Цей процес називається іонізацією. Окремі волосини стають позитивно зарядженими, при цьому однакові заряди відштовхуються один від одного. Це робить ваше волосся неакуратним. До речі, проблема стає ще гіршою, якщо волосся сухе і пошкоджене. Тому найкращим вирішенням проблеми неслухняного волосся є використання бальзаму або спрею після миття шампунем.

Ось підказка, як зробити волосся слухняним. Розітріть у долонях невелику кількість воску або помади для волосся. Потім проведіть долонями по рівній частині волосся довжиною 0,6-1,2. Так можна приборкати некеровані волосинки, не наносячи віск на все волосся. Цей метод також є дієвим, якщо використовувати тонік для кінчиків волосся замість воску або помади.


Розчісування волосся правильною щіткою також поверне статичне волосся у норму. Щітки з натуральною щетиною приборкують волосся краще, ніж гребінці з пластиковими зубчиками, крім того, після них волосся стає більш м’яким. Якщо волосся схильне до статики, нанесіть невелику кількість лаку для сухого або пошкодженого волосся на щетину щітки, а потім розчешіть волосся. 

Більше ніякого статичного волосся! Як позбавитись статики

  • Не розчісуйте волосся відразу після того, як увійшли до приміщення з вулиці. Статичний ефект буде особливо сильним у теплій кімнаті                                                                                  
  • Коли ви міряєте одяг у магазині, іноді ваше волосся раптом піднімається та виглядає безладним. У такому випадку розітріть у долонях невелику кількість лосьйону для шкіри голови, а потім злегка проведіть ними по волоссю                                                                                                             
  • Спеціальні іонізуючі фени та щітки нейтралізують позитивний електричний заряд, який є причиною наелектризованого волосся.                                                                                                            
  • Каскадні стрижки більше сприяють статичному ефекту, ніж довге, рівно підстрижене волосся, яке є більш важким, а отже не може так легко підніматись.


Відкрийте для себе: Корисні поради