Стайлінг | Кінський хвіст

Кінський хвіст: від повсякденного до модного

Кінський хвіст часто несправедливо відносять до категорії «простих, практичних та невибагливих» зачісок. Для багатьох він – швидке рішення щодо зачіски. Але його повернення у різних образах доводить інше. Ми порадимо вам, як віддати належне цій класичній зачісці, а також розкажемо про аксесуари

Незалежно від того, яке у вас волосся – коротке, довге, пряме або кучеряве, –  кінський хвіст приборкає будь-який тип волосся. Щоб його зробити, довжина вашого волосся повинна сягати щонайменше рівня плечей, а у вашій сумочці повинні знаходитись деякі хитрощі для укладки. Кінській хвіст допоможе вам обіграти ту або іншу рису вашої голови. Стильно скуйовджений кінський хвіст зі злегка начесаним волоссям та навкіс постриженим чубком надасть вашому обличчю чарівних ноток жіночності. І навпаки, риси обличчя будуть у фокусі, якщо випрямити волосся за допомогою пласкої праски, а потім зібрати його у тугий хвіст.

Нерівномірно зібраний хвіст з вільно підібраним верхнім волоссям надасть вам молодшого вигляду. Ви можете підкреслити образ «щойно з ліжка», ретельно начесавши хвіст за допомогою щітки.

Кінській хвіст вимагає акуратної укладки

Незважаючи на те, що кінські хвости є простими та невибагливими, вони повинні виглядати акуратними. Кінчики волосся необхідно підстригати щонайменше кожні три місяці. Це допоможе запобігти появі посічених кінчиків. Також необхідно купувати високоякісні аксесуари. Наприклад, вузькі резинки з металевими застібками пошкоджують чутливі кутикули волосся. Краще користуватися більш широкими та м’якими стрічками.

Кінські хвости та прикраси – блискуча комбінація

Аксесуари ідеально довершують хвіст. Наразі вони в моді. Особливо чудово виглядають хвости та коси, коли невелика прядка закручується навколо резинки. Якщо у вас тонке волосся – не проблема. Шиньйон можна непомітно прикріпити до волосся за допомогою шпильки. Звичайно, колір штучного волосся повинен співпадати з кольором вашого волосся. Шиньйон також добре використовувати, якщо ви хочете надати вашому волоссю об’єму. Особливо це стосується хвоста у стилі 1950-х, який робиться на маківці. До речі, волосся не завжди потрібно стягувати резинкою.  Стильні або чудернацькі невидимки або шпильки-пряжки є гарною альтернативою і допоможуть створити більш гламурний стиль.

Як зірки носять кінські хвости

Відкрийте для себе: Кінський хвіст