Стайлінг | Довге волосся

Стилі зачісок для довгого волосся можуть бути повсякденними або гламурними

Ви б хотіли мати довге волосся? Вісім з десяти жінок дають швидку відповідь «так». Їх можна зрозуміти, оскільки довге волосся виглядає надзвичайно жіночно та може мати багато різних способів укладки. Ми покажемо вам декілька найкрасивіших інтерпретацій

Правильна стрижка запалює магічну красу довгого волосся

Правильна стрижка запалює магічну красу довгого волосся

Дехто вважає, що довге волосся – це лише те, що має довжину більше 70 сантиметрів. Не хвилюйтесь, ми не виключаємо й тих, у кого довжина волосся досягає плечей (близько 40 сантиметрів). Щоб бути красивим, довге волосся потребує догляду й ще раз догляду. Іноді, щоб надати зачісці форми, йому потрібна стрижка.

Довге волосся – це чудово, але тонкі посічені кінчики напевне не додають йому краси. Повністю уникнути посічених кінчиків при довгому волоссі неможливо, але за умови ніжного й дбайливого догляду їхню кількість можна звести до мінімуму. Ламкість – ще один ворог довгого волосся. Посічені кінчики та ламкість з‘являються в результаті механічного впливу, наприклад, теплого повітря від фену, частого розчісування і розчісування вологого волосся. Ви полюбите своє довге волосся, якщо належно дбатимете про нього (дивіться також розділ «Догляд за довгим волоссям»).

Все про догляд за довгим волоссям:

  • Не висушуйте волосся феном та не випрямляйте праскою без попереднього нанесення відповідних засобів. Ідеально дозволити волоссю висохнути природним шляхом і використовувати гарячі плойки тільки час від часу для укладки в особливих випадках.                                                               
  • Не збирайте волосся у хвіст дуже часто. Це пошкоджує корені волосся і може призвести до його випадіння.                                                                   
  • Не обов‘язково усувати залишки засобів для укладки ввечері, ретельно розчісуючи волосся. Замість цього використовуйте призначений для цього шампунь. Це легше і є більш щадним для волосся.                                                                                                                                 
  • Намагайтесь частіше обирати більш м‘які засоби для укладки, такі як віск, піна або лак для волосся легкої фіксації.                                                                                                                         
  • Належне живлення є основою здорового й красивого волосся. До головних поживних елементів відносяться вітамін C, біотин, силікон, цинк і фолієва кислота. Ви повинні або вживати більше фруктів, овочів, цільного зерна, молочних продуктів, птиці та морепродуктів, або приймати харчові добавки з усіма необхідними поживними елементами.

Стилі довгого волосся: Найкрасивіші образи зірок

Відкрийте для себе: Довге волосся