Стайлінг | Зачіска Боб

Модні стрижки: пострижений навкіс «боб» поспішає на допомогу!

«Боб» – це класика серед стрижок. Людям подобається його носити, оскільки ця стрижка є простою, короткою, але доволі різноманітною. Сучасний «боб» передбачає пострижене навкіс волосся збоку. Ми розкажемо вам, хто може носити «боб» і як за ним доглядати. Не кожна структура волосся дозволяє це робити. Це ми також обговоримо

Класичний «боб» має довжину до підборіддя з чітко визначеними контурами. Він є однією з найпопулярніших стрижок у світі, оскільки його дуже легко створювати та підтримувати. З роками довжина волосся стала більш різноманітною і тепер її можна варіювати від мочки вуха до плечей. Таким чином, ви можете адаптувати стиль до пропорцій вашого обличчя. Особливо це стосується найновіших інтерпретацій стрижки «боб» із зстриженим навкіс боковим волоссям.

Якщо у вас довге обличчя, вам необхідно робити якомога коротший «боб». Це зробить обличчя більш квадратним. Стрижка буде виглядати легкою та живою, без жодних спадаючих прядок. «Боб» з плавними лініями найкраще підходить до виточених контурів обличчя. До круглого обличчя пасує довгий «боб» з невеликим об’ємом по боках.

Стиль «боб» і зірки: вони його теж люблять

«Боб» – ідеальна стрижка майже для всіх

«Боб» – ідеальна стрижка майже для всіх. «Боб» невимогливий щодо структури волосся. Він може перетворити навіть тонке волосся у дивовижну зачіску. Хвилі та помірні кучері також підходять до нових веселих стилів стрижки «боб». Вихри та волосся з хімічною завивкою важко підлягають контролю, а отже становлять проблему навіть для стрижки «боб», особливо с чубком. Власне, ці дві проблеми є єдиними причинами не віддавати перевагу стилю «боб». Жінкам із сильною хімічною завивкою бажано уникати такої зачіски, інакше вигляд буде нагадувати піраміду!

Боб – найкращий в світі

Зазвичай догляд за стрижкою «боб» не вимагає багато зусиль. Якщо вона зроблена належним чином, підтримувати її форму досить легко. Чим більш короткою і акуратною є стрижка, тим частіше її необхідно підстригати (короткий «боб» – раз на 4 тижні, довгий – кожні 6-8 тижнів).

Відкрийте для себе: Зачіска Боб