sk-image-rights-602_2560X963
Догляд за волоссям | Жирне волосся

Жирні корені – допомога вже в дорозі

Уранці ви виходите з дому зі свіжовимитим, об’ємним та еластичним волоссям. Але до полудня його корені вже стали жирними, і локони безживно звисають. Завдяки нашим порадам ви назавжди позбудетесь цієї проблеми. 

Приберіть пил з жирних кінчиків

Завжди тримайте поряд із собою пляшечку дитячої присипки, гігієнічної пудри або кукурудзяної муки, змішаної із содою.  Насипте трохи пудри на корені волосся і втирайте кінчиками пальців, як шампунь. Потім щіткою з натуральною щетиною вичешіть з волосся усі сіруваті залишки.

Спирт для жирних коренів

Нанесіть невелику кількість лаку для волосся на корені (обов’язково користуйтеся лаком для жирного або тонкого волосся і ніколи – для пошкодженого), або вмасуйте в шкіру голови  невелику кількість мусу для укладки. Як мус, так і спирт, що міститься у лаку, вберуть у себе надлишок жиру  та повернуть волоссю об’єм. Інший простий спосіб: змочіть вату тоніком для обличчя і витріть нею надлишок жиру зі шкіри голови. Але спочатку переконайтеся, що до складу тоніку входить спирт.

Контроль через миття

Звичайно, кращим виходом було б вимити голову. На жаль, зробити поза межами дому це досить проблематично. У такій ситуації стане в нагоді сухий шампунь. Нанесіть його на корені, а потім увітріть рушником. За кілька хвилин ретельно розчешіть волосся.

Відокремити волосся від жирної шкіри голови

Чим щільніше волосся прилягає до шкіри голови, тим більше жиру воно вбирає. Тому слід злегка начісувати його біля коренів або чубка. Це надасть волоссю об’єм, а також відокремить його від шкірного жиру. 

Кілька порад тим, у кого жирне волосся:

  • Чубок не допоможе приховати жирність коренів волосся. Бічний або центральний проділ зроблять це краще, тому що ви завжди можете видати своє жирне волосся за сучасну  ультра-гладку зачіску.                                                                                                
  • Волосся з меліруванням більш жорстке та сухе.  Якщо вже за кілька годин після миття воно стає жирним і починає буквально липнути до голови, легким і гарним вирішенням проблеми може стати легке мелірування волосся.                                                                          
  • Користуйтеся лише чистими щітками, гребенями, бігуді та щипцями для укладки. В іншому випадку залишки кондиціонерів, засобів для укладки та жиру зроблять вигляд волосся несвіжим та втомленим одразу ж після миття.  В ідеалі слід раз на тиждень мити щітки та гребені за допомогою м’якого шампуню, а потім, щоб не пошкодити щетину, давати їм висохнути природним шляхом. Регулярно протирайте праску для випрямлення волосся і щипці для завивки ватою, змоченою у спирті.                                                                         
  • Якщо шкіра голови виробляє багато шкірного жиру, ні за яких умов не користуйтеся засобами для укладки, які містять олії, – воском, помадою або кремом для укладки.  Жирному волоссю краще підходять засоби зі спиртом: мус, лак для волосся або гель. Завжди спочатку перевіряйте дію нового засобу, наносячи його на волосся у невеликій кількості.                                                                               
  • Користуйтеся щітками лише з натуральною щетиною (наприклад, дикого кабана). Вона рівномірно розподіляє шкірний жир по волоссю.  

Відкрийте для себе: