strong-hair-2_banner_2560X963
Догляд за волоссям | Захист

Сильне волосся – сім порад для оптимального результату

Кожен мріє про сяюче, сильне, пишне і здорове волосся. Але як цього досягти? Тут ви знайдете 7 найкращих порад, що допоможуть вашому волоссю почуватись і виглядати напрочуд гарно

Порада 1: Дієта краси

Здорове харчування – основа здорового волосся. Протеїн і вітамін B5 надзвичайно важливі для здорової шкіри голови та гарного стану волосся. Достатню кількість потрібних протеїнів містять яйця, горіхи та сир. Вітамін B5 є, наприклад, у необробленому природному рисі, бобових і цільному зерні. Вітаміни і мінерали зміцнюють корені волосся. Майте на увазі: вживання кави стимулює виробництво себуму (шкірного жиру) в коренях волосся, що призводить до появи лупи. Нікотин і алкоголь також слід вилучити з нашої збалансованої дієти краси. Натомість у ній повинні бути фрукти, риба, м’ясо птиці, зелені овочі, молоко, соя і зернові продукти. Наш раціон також має містити достатню кількість біотину, цинку, заліза та фолієвої кислоти.

Порада 2: Зробіть своє волосся еластичним!

Бальзами надають еластичності й гладкості кутикулам волосся. Користуйтесь бальзамами, приділяючи особливу увагу тонким і сухим кінчикам волосся.

Порада 3: Захистіть волосся від впливу температури

Уникайте пошкоджень, яких може завдати вашому волоссю висока температура повітря. Користуючись феном, постійно рухайте ним, не залишаючи на місці. Не застосовуйте насадки, які звужують потік розігрітого повітря, уникайте контакту волосся з деталями фену. Встановлюючи невисокий температурний режим фену, ви зменшуєте ризик пошкодження структури волосся. Фен та інші інструменти для укладки часто нагріваються до температури близько 200°C, а протеїни пошкодженого волосся починають руйнуватися вже при температурі 140°C. Тому варто завжди пам’ятати про використання захисних спреїв перед гарячою укладкою: вони відновлюють протеїнову структуру волосся, усуваючи пошкодження і захищаючи його.

Порада 4: Правильна стрижка творить дива

Волосся не надто привабливо обрамляє ваше обличчя? Зазвичай у цьому винна неправильна стрижка. Тому слід завітати до досвідченого стиліста, котрий проаналізує структуру вашого волосся і визначить, що з ним робити далі. У результаті ви отримаєте не лише модну, але й правильну стрижку. Після цього її потрібно буде поновлювати кожні 6 тижнів. Але не погоджуйтесь на обрізання бритвою або грубе обстригання кінчиків ножицями – результатом такої техніки часто стають посічені кінчики і пошкодження шкіри голови. Після цього часто буває складно знову створити пишну зачіску.

Порада 5: Якісний гребінець – інструмент першої необхідності

Найкращі щітки – ті, що мають натуральну або змішану щетину. Вони рухаються по волоссю легко і плавно. Звичайно, лише в тому випадку, коли волосся вологе й не таке чутливе, як мокре. Якісна щітка також видаляє частинки бруду та залишки косметичних засобів для укладки, а також рівномірно розподіляє шкірний жир від коренів волосся до кінчиків.


Порада 6: Руки геть від голови!

Жінкам із жирним типом волосся слід робити з ним якомога менше маніпуляцій, щоб уникнути розповсюдження шкірного жиру руками по всій довжині волосся.

Порада 7: Скринька хитрощів

Ваше волосся виглядатиме більш густим, якщо ви пофарбуєте його у темніший за ваш натуральний колір. Такого ж ефекту можна досягти легким глазуруванням, яке надасть вашому волоссю міцності та полегшить укладку. Спеціальна порада для власниць тонкого волосся: користуйтеся шампунями для надання об’єму, які наповнюють і зміцнюють структуру волосся. Якщо ваше волосся схильне до жирності, користуйтеся м’якими шампунями для дітей.

Відкрийте для себе: