Догляд за волоссям | Захист

Догляд за пошкодженим волоссям взимку

Холодний вітер, сухе повітря у приміщеннях і головні убори – справжнє випробування для волосся і шкіри голови. Зима – це час для додаткового догляду за ними. Лише кілька порад – і ваше волосся легко впорається з випробуваннями зими. 

Пошкоджене волосся взимку

Волосся взимку: щоб зберегти свою красу, йому потрібні особливі засоби

Однією з найбільш серйозних проблем волосся і шкіри в зимовий період є сухе повітря не лише в приміщеннях, але й на вулиці. Працює закон фізики: чим нижче температура, тим менше вологість. Одночасно відбувається збільшення поглинання вологи із зовнішнього середовища. У цьому можна легко впевнитись: досить лише глянути на своє тьмяне і неслухняне волосся і відчути дискомфорт через чутливу шкіру голови. Додайте до цього ще дві проблеми зимового періоду: із зменшенням температури на один градус сальні залози виробляють на 10% менше шкірного жиру, а при температурі 8°C він взагалі не виробляється. Головні убори також створюють некомфортні умови для волосся і призводять до подразнення шкіри голови. Існує лише один спосіб допомогти пошкодженому волоссю взимку – забезпечити його та шкіру голови потрібним доглядом і живленням.

7 порад для приборкання неслухняного волосся

  • Сухе волосся важко приборкати через те, що воно наелектризоване. Тому слід застосовувати правильний засіб для догляду, який відновить водний баланс волосся.
  • Перш ніж скористатися праскою для випрямлення, слід захистити волосся спеціальними засобами. Ніколи не випрямляйте вологе волосся! Це змушує воду, що міститься у ньому, закипати з руйнівними  наслідками для волосся.
  • Взимку жінкам зі світлим волоссям слід обрати для нього трохи темніший тон – він виглядатиме більш природно. Фарбування у світліші тони негативно вплине на стан волосся і зробить його більш сухим.
  • Позолочені гребені створені спеціально для того, щоб нейтралізувати статичні розряди на волоссі. З цим завданням упорається і щітка з натуральною щетиною, яка також належним чином подбає про шкіру голови.
  • Ваше волосся дійсно наелектризоване? Чи справа у кількох неслухняних прядках, що під впливом сухого повітря псують зачіску? Вирішити проблему зможуть засоби для розгладжування волосся.
  • Ваше волосся досі неслухняне? Тоді вам слід скористатися спреями, які не потрібно змивати. Вони не лише приборкають волосся, але й вкриють його захисною плівкою, яка захистить від зимового повітря.
  • Класичне рішення: лак для волосся також має антистатичний ефект. Нанесіть його на волосся з відстані 20-30 см і обережно розподіліть руками по всій довжині. Статична напруга на вашому волоссі – більше не проблема!
Відкрийте для себе: Пошкоджене волосся Захист