Догляд за волоссям | Захист

Тонкощі майстерності: правильна сушка волосся феном

Пам'ятаєте, як сяяло ваше волосся після того, як їх уклав феном перукар-стиліст? Яким здоровим і блискучим воно виглядало! Сушка волосся феном в домашніх умовах не завжди дає такі вражаючі результати. Іноді після сушки волосся феном мова про укладання взагалі не йде. Насправді, правильно сушити волосся феном не дуже складно. Ми зібрали для вас професійні секрети від найкращих стилістів. У поетапній відео-інструкції відомий перукар-стиліст Армін Морбах вчить вас сушити волосся феном, як це роблять справжні професіонали.

Правильна техніка сушіння волосся м'яко впливає на волосся і зберігає їх пружність і блиск. Перш за все, необхідно користуватися правильної моделлю фена, де регулюється температура і швидкість повітряного потоку. Фен повинен мати не менше двох налаштувань, включаючи установку низької температури повітря.

Якщо ви сушите волосся занадто довго або вибрали високий температурний режим, це може пошкодити структуру волосся. В результаті ви отримаєте сухе, ламке волосся з посіченими кінцями і подразнення шкіри голови.

Помічники при сушінні волосся феном

Ці інструменти для укладки волосся допоможуть безпечно і правильно висушити волосся: термозахисний засіб, плоска щітка, насадка-дифузор для фена і великий зажим для волосся.

Професійні секрети правильного сушіння волосся феном

Ми зібрали 10 професійних секретів, які забезпечать м'яке та правильне сушіння волосся з приголомшливими результатами. Ваше волосся буде здоровим і блискучим!

1. По можливості не використовуйте найвищий температурний режим фена. Температура струменя повітря повинна бути комфортною для тильного боку долоні.

2. Дотримуйтесь дистанції! Відстань від сопла фену до волосся повинно бути не менше 20 см.

3. Якщо у вас тонке волосся, вибирайте низьку швидкість потоку повітря, інакше волосся буде сплутуватися.

4. Сушіть кожне пасмо окремо по напрямку від коренів до кінців волосся. Такий прийом дозволяє зберегти гладкість кутикули, що є основою здорового, блискучого та захищеного волосся.

5. Необхідно постійно переміщати фен над головою, щоб не допускати перегріву однієї ділянки шкіри голови. Ми рекомендуємо розділити волосся на кілька частин і закріпити ці пасма за допомогою великих затискачів для волосся. Починайте сушити волосся від лінії волосся до верхівки голови, щоб одне і те ж пасмо не піддавалося нагріванню кілька разів.

6. Вранці більшість людей змушені робити все поспіхом. Якщо вам потрібно швидко висушити волосся, вибирайте більш високу швидкість повітряного потоку, а не вищу температуру.

7. Завжди користуйтеся термозащитним спреєм. Ці продукти допомагають запобігти пошкодженню волосся під час сушіння феном.

8. Намагайтеся не користуватися феном відразу після миття волосся. В ідеалі, волосся слід підсушити в тюрбані з рушника протягом 15 хвилин. Це економить сили і зменшує час дії високої температури на волосся.

9. Насадка-дифузор для фена дозволяє рівномірно розподілити потік гарячого повітря. Це також запобігає перегріванню окремих пасм волосся.

10. Після завершення сушіння волосся пройдіться потоком прохолодного повітря. Таке охолодження додасть волоссю більше еластичності.

Відкрийте для себе: Захист