foam-colorant_banner_2560X963
Догляд за волоссям | Захист

Фарба-мус: прорив серед засобів для фарбування волосся

Бажаєте змінити колір волосся? Можна скористатися стійкими фарбами для волосся. Якщо ви віддаєте перевагу зміні свого образу удома, процес фарбування мусить бути якомога простішим: жодного безладу у ванній, а результатом має бути природний, яскравий і рівномірний колір волосся. Усього цього ви можете досягти, скориставшись фарбою з текстурою мусу. І для користування нею вам не потрібні спеціальні навички.

hair colour foam

Фарбування волосся за допомогою мусу – справа швидка і небрудна! Однак краще накрити плечі рушником

Самостійне фарбування волосся – справа хитра. Щоб не забруднити шию і не наробити кольорових цяток на стінах ванної кімнати, потрібно докласти зусиль.

Використання фарби-мусу перетворить складний процес фарбування на задоволення. Ви можете наносити піну як шампунь: вона легко розподіляється по волоссю, приємно пахне (тому що не містить аміаку), не тече і залишається там, де це потрібно. Крім того, вона рівномірно зафарбовує сивину.

Не слід плутати стійке фарбування волосся за допомогою фарби-мусу і тонування за допомогою мусу. Пігмент у мусі для тонування діє лише на верхній шар волосся, вкриваючи його тонкою кольоровою плівкою, яка через деякий час змивається. Тонування подібним мусом витримує до 6 процедур миття волосся і практично не зафарбовує сивину. Справжнє фарбування вимагає змішування різних інгредієнтів. У випадку з фарбою-мусом їх лише два. У цьому і полягає різниця між стійким фарбуванням і тонуванням: на відміну від мусу, фарба-мус проникає до волосся одразу ж після нанесення і надає йому стійкого кольору. Вона повністю зафарбовує сивину.

Користуватися мусом легко!

Додаткова інформація про фарбу-мус:

  •          Зберігайте фарбу у призначеному для цього місці. Завжди повністю використовуйте пляшку фарби-мусу, а для дуже довгого волосся – дві пляшки.
  •          Не залишайте мус на потім, використовуйте його одразу. Після змішування фарбу слід негайно використати.
  •          Дотримуйтеся рекомендованого часу нанесення. Процес фарбування відбувається у кілька етапів. Якщо ви змиєте мус передчасно, результат може бути незадовільним.
  •          Для освітлення волосся його необхідно обезбарвити. Якщо ж вам потрібні темні й насичені відтінки – від темно-горіхового і шоколадного до чорного – для цього немає жодних перешкод.
  •          Не зловживайте кардинальними змінами кольору волосся. Більшості жінок личать кольори, які на 2-3 тони відрізняються від їх природного кольору. 
  •          Не мийте волосся перед фарбуванням. Природний шар шкірного жиру ретельно захищає шкіру голови від впливу хімічних речовин, що містяться у фарбі.
  •          Фарбоване волосся зберігатиме колір довше, якщо ви будете користуватися шампунем і бальзамом-ополіскувачем для фарбованого волосся. Ці засоби забезпечать волоссю додатковий догляд і збережуть його колір навіть після багатьох процедур миття.

Відкрийте для себе: