Догляд за волоссям | Захист

Насолоджуйтесь відпусткою! Засоби для догляду за волоссям під час відпустки

Літо, сонце, пляж та океан – це завжди відпочинок і гарно проведений час. Візьміть із собою правильні засоби для догляду та проведіть цей час з більшою користю для себе. Дізнайтеся, що слід взяти на відпочинок цього року

Відпустка з її розвагами часто стає для волосся доволі серйозним стресом. Сонце, вітер, морська або хлорована вода басейну можуть пошкодити його кутикули. Це стосується, зокрема, більш уразливого фарбованого, освітленого чи волосся із хімічною завивкою. Навіть невеликого стресу вистачить, щоб змусити чутливе волосся виглядати подібним до соломи, сухим, пошкодженим і позбавленим життя. Проте, ви можете зробити своє волосся більш стійким до і під час канікул. Після кожного миття шампунем слід також лагідно доглядати його за допомогою бальзамів і ретельного промивання. Засоби, що не змиваються, є ідеальними для використання у той короткий час, що залишився до відпустки. Їх можна легко наносити на волосся і не потрібно змивати. Рідини для відновлення посічених кінчиків з додаванням силіконових олій творять дива та швидко нададуть волоссю більш здорового вигляду, одночасно захистивши його від вигорання на сонці.

Запобіжні заходи для волосся

Волосся, на відміну від шкіри голови, не може отримати сонячного опіку. Якщо у вас відносно тонке та світле волосся, сонце може легко пошкодити шкіру голови. УФ-проміння освітлює волосся незалежно від того, пофарбоване воно чи ні. Спеціальні спреї для захисту від сонячного проміння можуть запобігти вигоранню волосся та опікам шкіри голови. Краще скористатися ними перед тим, як вийти на вулицю.

Розумне піклування

Після чудового дня, проведеного на пляжі, слід дати вашому волоссю перепочинок від сонця, солі чи хлору. Для цього ідеально підходять м’які шампуні після сонця. Вони лагідно очистять волосся, що піддалося впливу сонячного проміння, і забезпечать його  необхідним зволоженням. Чому б також не скористатися  масками для кондиціювання, поки ви насолоджуєтеся спогляданням вечірніх хвиль  і готуєтесь до вечірки. Протеїни, екстракти шовку та рослинні олії, що входять до складу таких масок, за кілька хвилин відновлять пошкоджені ділянки волосся. Бальзамічні олії з дорогоцінними рослинними ліпідами відновлять довге й кучеряве волосся. Нанесіть їх перед тим, як заплести пряме або залишити  хвилясте чи кучеряве волосся розпущеним. Щоб отримати максимальний ефект від цих дорогоцінних речовин, залиште засіб на волоссі на ніч. Нехай вони працюють,  поки ви відпочиваєте та дивитесь сни про безтурботні дні, що чекають на вас попереду.

Елегантний стиль відпустки

Під час романтичної вечері під пальмами ваше волосся мусить виглядати якнайкраще. Звичайно, його укладка не повинна вимагати від вас надмірних зусиль. Гелі з ефектом мокрого волосся – модний спосіб стилізувати коротке волосся. Ви можете використати гель для укладки, щоб надати градуйованій зачісці нового, дещо недбалого, але добре структурованого вигляду. Довге волосся виглядатиме глянцевим після використання невеликої кількості воску для надання блиску. Засоби для випрямлення волосся творять дива з пошкодженим на сонці та неслухняним волоссям. Просто нанесіть їх на підсушене рушником волосся перед тим, як скористатися феном чи дати волоссю висохнути природним шляхом.

Відкрийте для себе: