thin-hair_2560X963
Догляд за волоссям | Рідке волосся

Об’єм – проект створення

Майже кожен хоче, щоб його волосся було більш об’ємним.  Більшість жінок готові випробувати майже все, що може надати йому об’єм. Трохи практики – і навіть з тонкого прямого волосся можна створювати чудові зачіски

© Schwarzkopf Professional

Засоби для надання об’єму повинні відповідати вашому типові волосся і особливостям догляду за ним.

Жінки з тонким волоссям стикаються з подвійною проблемою. Їхнє волосся тонке від природи, до того ж має слабку структуру. У такого волосся невеликий об’єм, тому воно швидко може стати сухим (особливо на кінчиках). До того ж, воно потерпає від впливу навколишнього середовища та швидко забруднюється біля коренів. Воно послаблене, його поверхня нерівна, а неправильні засоби для догляду обтяжують його та позбавляють об’єму.  Тому слід  підібрати для нього правильні засоби для догляду, які створені для цього типу волосся і здатні  збільшити його об'єм. Нижче ви знайдете професійні поради, які допоможуть досягти оптимальних результатів для цього типу волосся.

Слід відзначити, що більшість жінок з легкістю відносять своє волосся до типу тонкого. За свідченням стилістів, багато хто плутає пряме волосся з тонким. Якщо бальзами, лаки та інші хитрощі не можуть забезпечити бажаного результату, слід поглянути на проблему з іншого боку.  

Більш об’ємне волосся: сім порад від професіоналів

  • Дотримуйтесь правила використання всіх засобів для тонкого волосся: чим менше (продукту) – тим краще!                                                                          
  • Шампунь діє на всі ділянки волосся, тому для тонкого волосся завжди використовуйте шампунь для збільшення об’єму                                                                           
  • Часто волосся неможливо розчесати без використання спеціального бальзаму.  Але цей засіб здатний знищити об’єм у зародку. Щоб цього не сталось, варто наносити його тільки на нижню частину волосся там, де це необхідно. 

  • Тонке волосся швидко забруднюється і втрачає свій об’єм. Тому мийте його щодня. Якщо у вас є гарний сухий шампунь, інколи можете пропустити день-другий. Сухий шампунь видаляє вологу та жир, прибирає блиск зі шкіри голови та надає волоссю більшого об'єму.

  • Професіонали з догляду за волоссям можуть запропонувати вам одну хитрість – мелірування.  Знебарвлення окремих прядок робить  поверхню волосся менш гладкою, що сприяє збільшенню об’єму. Нові відтінки прядок також збільшують його візуально.                                           
  •  Ще один прийом створення об’єму – зміна проділу при кожній укладці. Навіть якщо новий проділ буде на відстані лише сантиметру від попереднього, це по-іншому розташує корені та надасть волоссю пружності.                                                                                                                   
  • Засоби, що містять силікон, – магічні еліксири, здатні миттєво надати волоссю блиск. Їх також можна застосовувати до тонкого волосся, але економно й лише для кінчиків окремих прядок. Ці засоби нададуть волоссю дивовижного блиску, не обтяживши його.
Відкрийте для себе: