damaged-hair
Догляд за волоссям | Пошкоджене волосся

Посічені кінчики: як їх уникнути

Якщо тільки у вас не коротка зачіска, вам ймовірно знайома проблема сплутаного через посічені кінчики волосся. Наші поради допоможуть позбавитись її

© Veronique Beranger

Здорове сяюче волосся без посічених кінчиків – належний догляд спрацює!

Посічені кінчики можуть з’явитись з кількох причин: сухого волосся, агресивних шампунів, високої температури при сушці або  стресу від надлишку хімічних речовин. Неналежний догляд за волоссям негативно впливає насамперед на його кінчики. 

Обережність при вирішенні проблеми посічених кінчиків

Шампуні для пошкодженого волосся, бальзами і засоби для догляду забезпечують його достатньою кількістю поживних речовин. Вони запобігають появі посічених кінчиків щонайменше до наступного миття. Якщо це єдина проблема – допоможе спеціальний шампунь для волосся із посіченими кінчиками. Перед тим, як нанести його на корені сухого волосся, змішайте шампунь у пропорції 1:1 з водою. За допомогою невеликої кількості води утворіть на волоссі піну, а потім змийте її.  При полосканні кінчики отримають необхідний догляд.  

Захисна плівка для посічених кінчиків

Спеціальні засоби для волосся із посіченими кінчиками  містять кремнієву олію, яка вкриває кінчики захисною плівкою і тимчасово усуває проблему.  В результаті волосся виглядає більш здоровим і охайним. Майте на увазі: не слід користуватись такими засобами щоразу після миття. Краще робити це після кожного третього разу. Захисна плівка може витримати кілька миттів. Додавання кремнію може обтяжити  волосся або склеїти його. Також слід нанести на кінчики одну-дві краплі засобу для лікування посічених кінчиків. Такої кількості вистачить надовго. 

Підстрижіть посічені кінчики, щоб позбутись їх

По-перше, гарна новина: завдяки різноманітним засобам все менше людей знають про проблему посічених кінчиків волосся. Якщо, не зважаючи на це, ви все ж таки стикнулись з нею, відвідання перукаря допоможе вам у перспективі позбутись її.  Фахівці з догляду за волоссям застосовують спеціальну техніку, яка приховує посічені кінчики під волоссям. Для цього потрібно вкоротити кінчики волосся приблизно на сантиметр. Волосся, як і раніше, буде рости, якщо підстригати його таким чином раз на 8-10 тижнів (оскільки за місяць воно виростає приблизно на 1-1,5 см). Нагородою вам буде більш густе та здорове волосся. 

Інструменти для боротьби з посіченими кінчиками

Якщо вам постійно доводиться мати справу із посіченими кінчиками, використовуйте для цього якісні інструменти. Навіть не думайте про дешеві  гребені або щітки з металевою щетиною. Використовуйте щітки з натуральною щетиною і гребені з натуральної кістки та деревини.

Інші засоби для посічених кінчиків

Відкрийте для себе: Пошкоджене волосся