Темноволоса жінка з довгим волоссям, зібраним у пучок, сидить, схрестивши ноги.
Догляд за волоссям | Маска для волосся

Маски для волосся: твій додатковий догляд

Влітку вітер, сонце і спека завдають шкоди волоссю, а холодне і сухе повітря спричинюють виснаження локонів в осінньо-зимові місяці. Однак це не єдині подразники: хімічні процедури, вплив навколишнього середовища та механічні дії також створюють навантаження на волосся. Тож доглядаючі процедури вже неможливо уявити без маски для волосся, наповненої поживними інгредієнтами. Ось кілька цінних порад про те, як користуватися масками для волосся та чому маски 4-в-1 Performance Treat - саме те, що потрібно твоїм локонам.

450x600_Schwarzkopf_hair_mask1

Маски для волосся проникають у твоє волосся

Хоча кондиціонер згладжує шар кутикули та забезпечує локони великою кількістю вологи, маска для волосся забезпечує ще глибшу процедуру відновлення. Цінні олії у її складі інтенсивно живлять сухі локони, а рідкий кератин згладжує пористі ділянки та відновлює структурні пошкодження, тим самим попереджуючи старіння твого волосся!

 

Це відео містить покрокові інструкції щодо правильного застосування масок для волосся.

Як правильно наносити маску для волосся

  1. Маски для волосся можуть зробити його стійким до впливу навколишнього середовища лише за умови правильного використання. Використовуй маску для волосся принаймні раз на тиждень. Якщо ж локони особливо пошкоджені, можеш робити це частіше —  два-три рази на тиждень.
  2. Нанось маску на вологе волосся гребінцем з широкими зубчиками. Це дозволить рівномірно розподілити засіб та дійти до кінчиків. Уникай потрапляння продукту на корені волосся, адже у цьому місці воно вже має природний жир.
  3. Загортай волосся рушником і давай масці подіяти відповідно до часу, зазначеного на упаковці. Тепло відкриває шар кутикули, і активні інгредієнти проникають всередину та творять магію.
  4. Ретельно промий волосся після закінчення процедури. Якщо проточна вода надто жорстка, обирай для змивання продукту дистильовану воду  — вона зробить твої локони блискучими.

 

Порада: Для особливо інтенсивного догляду залишай маску для волосся під час сну як засіб для нічного догляду за волоссям. Обгорни волосся м’якою тканиною з мікрофібри, щоб посилити вплив тепла та захистити подушку.

Маски для волосся: поради та підказки

450x600_Schwarzkopf_hair_mask2

Для блискучого і здорового волосся слід застосовувати доглядаючу маску один-два рази на тиждень.

  • Для інтенсивного догляду нанось маску пасмо за пасмом згори донизу. Це може зайняти більше часу, але це ефективніше, оскільки гарантує покриття кожного локону.
  • Особливого ефекту можеш досягти, якщо нанесеш маску вранці, збереш волосся у пучок і даси засобу насичувати локони протягом усього дня. Увечері ретельно змий маску.
  • Продукти для догляду, що не потрібно змивати – дуже практична річ. Через збалансований вміст олії вони особливо підходить для тонкого волосся, оскільки не створюють зайвого навантаження.
  • Маленький екстрений фокус: якщо догляд потрібно здійснити швидко, просто розітри невелику кількість маски у долонях і нанеси масажними рухами на кінчики волосся. Не змивай.

Маски для волосся Gliss 4-в-1 Performance Treat вирішать будь-яку проблему

Маски для волосся можуть майже все: вони полегшують розчісування, забезпечують вологою, роблять локони м’якими та еластичними, а також запобігають розпушуванню. Маски Gliss  4-в-1 Performance Treat пропонують ніжний та інтенсивний догляд залежно від того, що потрібно саме тобі. Перед миттям шампунем нанось маску на вологе або сухе волосся, дай їй подіяти максимум три хвилини і після цього ретельно змий. Для живильного завершення додай невелику кількість на сухе чисте волосся та не змивай.

Важливо, щоб маска відповідала саме твоєму типу волосся, щоб забезпечити локони найкращим можливим доглядом.

Рожева упаковка, що містить маску для волосся Gliss Kur

Маска для волосся з олією горіху Бабассу ідеально підходить для пошкодженого фарбованого волосся.

Маска для пошкодженого, фарбованого волосся: Маска Gliss 4-в-1 Performance Treat з протеїном та олією горіху Бабассу надає фарбованому волоссю сяйво і робить його блискучим. Вона також запобігає посіченню кінчиків і залишає локони пружними.

жовта упаковка маски для волосся Gliss Kur.

Маска для волосся з протеїном і маслом ши допомагає пошкодженому і ослабленому волоссю.

Маска для пошкодженого та ослабленого волосся: Якщо хочеш зміцнити структуру свого волосся, забезпечити його достатнім доглядом та запобігти посіченню кінчиків — маска Gliss 4-в-1 Performance Treat з протеїном та маслом ши ідеально тобі підходить!

Світло-блакитна упаковка маски для волосся Gliss.

Маска для волосся з протеїном та маслом какао зволожує пошкоджене та сухе волосся.

Маска для пошкодженого та сухого волосся: Маска Gliss 4-в-1 Performance Treat з протеїном та маслом какао має ефект збалансування вологи. Вона зволожує твої локони, зміцнює їх та захищає від посічених кінчиків.

Відкрийте для себе: