style-curls_banner_2560X963
Догляд за волоссям | Кучері

Як ваше кучеряве волосся може опинитись у центрі уваги завдяки своєму блиску і шовковистості

На жаль, жінки з кучерявим волоссям часто бажають розпрямити його через те, що з прямим легше впоратись. Правильний догляд і укладка допоможуть вам приборкати кучері і перетворять їх на м’які шовковисті локони

Кучеряве волосся схильне до сухості й часто потребує особливої турботи. Воно прилягає до голови не так щільно, як пряме, і тому має обмежений контакт з жировим шаром шкіри голови. Як наслідок, кучеряве волосся надчутливе до руйнівних впливів. Все це – причини турбуватися про волосся, поки воно вологе: після миття обгорніть рушник навколо голови і, м’яко притискаючи, дайте йому поглинути воду. Ніколи не витирайте волосся насухо. Гребінь із рідкими зубцями розплутає ваші кучері значно краще. Щітка ж зробить волосся надто пишним, воно виглядатиме кудлатим і об’ємним.

450x600_SK_curly_hair1-wave3-wcms-international
450x600_SK_curly_hair2-wave3-wcms-international

Природне висихання робить ваші кучері ще гарнішими

Дбаючи про кучеряве волосся, необхідно забезпечити йому багате живлення. З його живленням і зволоженням майже неможливо перебільшити. Шампуні і бальзами з природними ліпідами, такими як олія дерева ши, олія жожоба або олія макадамія вкривають кожну волосину сяючою захисною плівкою. Вона гарантує, що ваші локони збережуть свою структуру. Ваші засоби для укладки також мають бути створені спеціально для кучерявого волосся. Вони зафіксують ваше волосся і нададуть кучерям пружності, не пересушуючи і не пошкоджуючи їх.

Поради експертів з догляду за кучерявим волоссям

  • Гаряче повітря ще більше висушує кучеряве волосся. Було б ідеально, якби ви дозволяли йому висохнути природним шляхом.  Альтернативою буде використання фену при низькому температурному режимі.
  • Праска для випрямлення – найбільший стрес для вашого волосся. Користуйтеся нею якомога рідше і лише після того, як нанесете на волосся термозахисний засіб.
  • Стрижка плавними сходинками надає волоссю об’єму. Проте пам’ятайте, що не слід підстригати верхній шар волосся надто коротко, інакше ви ризикуєте стати схожою на пуделя.
  • Ви віддаєте перевагу м’яким хвилям у стилі 1920-х? Тоді вам слід нанести на волосся спрей для укладки кучерявого волосся, зачесати його у бажаному стилі і зафіксувати на рівні підборіддя. Потім зробіть укладку за допомогою фену, дочекайтеся, доки волосся охолоне, зніміть фіксатори і дуже обережно розчешіть його.
  • Щоб створити модну, удавано недбалу зачіску, нанесіть на сухе волосся трохи мусу і накрутіть товсті прядки на бігуді. Кілька хвилин підсушіть їх феном, дайте волоссю охолонути, а потім зніміть бігуді. Руками надайте зачісці потрібної форми. Не розчісуйте волосся.
  • Ваше волосся кучеряве, з дуже щільними або сплутаними локонами? Бігуді зроблять їх м’якими та хвилястими. Пам’ятайте: чим більші бігуді, тим більш слухняними будуть ваші локони.
  • Природні кучері будуть менш заплутаними, якщо розчесати їх проти напрямку росту волосся після миття, нанести спрей і дати їм висохнути.
  • Користуючись бігуді або папільйотками, накручуйте на них волосся рівномірно і з однаковим зусиллям. Також переконайтеся у тому, що кінчики локонів не надто перетиснуті.
Відкрийте для себе: