Догляд за волоссям | Кондиціонер для волосся

Кондиціонер, бальзам, маска та інші засоби: як скласти персональний план догляду за волоссям?

Далеко не кожному волоссю достатньо шампуню і бальзаму. Часто йому потрібен особливий догляд. Звичайно, пропозицій вистачає: бальзами, засоби для відновлення, рідини для догляду за посіченими кінчиками, термозахисні спреї – всі вони обіцяють надати вашому волоссю блиску та еластичності. Проте, яким чином діє кожен з цих засобів, і котрий з них підходить саме для вашого волосся? Про це ми й збираємося вам розповісти

Здорове блискуче волосся – хто ж від такого відмовиться? Більшість людей після миття шампунем користуються бальзамом або кондиціонером. Вони вкривають захисною плівкою кожну окрему волосину та захищає шкіру голови після того, як вона зазнала негативного впливу під час миття. Після використання бальзаму волосся легше розплутати, і воно більш захищене під час завивки, сушіння та укладки. Бальзами та кондиціонери також запобігають випадінню волосся у холодну пору року.

У залежності від складу, бальзами містять силікон, протеїни або рослинні олії. Після миття шампунем лагідними рухами розподіліть бальзам і на короткий час залиште його на волоссі. Після цього ретельно промийте волосся, інакше воно швидко стане жирним. Якщо ви поспішаєте, гарною альтернативою є кондиціонер-спрей, який не потрібно змивати. Такі кондиціонери легкі і якісно виконують свою функцію.

Нові кондиціонери і засоби для відновлення діють блискавично

Вам потрібно більше? Можливо, засоби для відновлення з особливо ефективними інгредієнтами? Ви можете користуватися ними раз на тиждень або частіше згідно з інструкцією. Найбільш прогресивними серед цих засобів є так звані легкі маски для волосся, або 2-хвилинні інтенсивні та відновлюючі маски. Сильно пошкоджене волосся потребує відновлення за допомогою засобів для інтенсивного відновлення.

До речі, всі сучасні засоби діють блискавично. Час нанесення масок – від 1 до 5 хвилин. Особливо легкі засоби для відновлювального догляду випускаються у вигляді спрею або рідини. Їх не потрібно змивати. Їхні активні інгредієнти, наприклад, олія аргани або макадамії, розгладжують посічені кінчики, пантенол і олія абрикосових кісточок захищають колір фарбованого волосся, а шипшина насичує його вологою.

Деякі бальзами для особливого догляду мають спрямовану дію. Засоби для посічених кінчиків відновлюють їх до наступного миття. Лосьйони для неслухняного волосся приборкують його, захисні сироватки нейтралізують негативний вплив гарячого повітря під час сушіння, а спреї з блискітками створюють неперевершений візуальний ефект.

Бальзами, маски та інші засоби: експерти дають поради

Відкрийте для себе: