Фарбування | Тенденції відтінків платинум блонд

Літній «пляжний блонд» для кожного

Місяць сонця і солоної води створюють дуже живописний «пляжний блонд» – колір з ефектом вигорілого волосся. Якщо такого місяця у ваших планах немає, але ви все одно хочете приєднатись до цього модного тренду, нижче ви знайдете всі необхідні для цього поради та методи.

Сонце та солона вода однаково впливають на волосся будь-якого кольору – темне, каштанове, світло-русяве чи світле. Залежно від його кольору, стану та структури сонце та морська вода роблять волосся світлішим або взагалі знебарвлюють його. Але не лише сонце та вода допоможуть вам отримати сонячний колір волосся. Дізнайтесь, як створити своєму волоссю розкішний літній вигляд.

Висвітлення: ефект вигорілого на сонці волосся для брюнеток

Магію «пляжного блонду» створює депігментація. Ультрафіолетові промені сонця руйнують кольорові пігменти волосся, а солона вода підсилює цей ефект. Висвітлення імітує цей літній вплив сонця і води. У домашніх умовах темно-каштанове та чорне волосся можна висвітлити на 2-3 відтінки. Світло-каштанове та каштанове – до 8. Дотримуйтесь рекомендованого часу нанесення, щоб уникнути неприємних сюрпризів.  

«Пляжний блонд»: висвітлені прядки для світло-каштанового та русявого волосся

Сонце створює на нашому волоссі чарівні світлі прядки. Мелірування – чудовий вихід для власниць світло-каштанового та русявого волосся, які хочуть «упіймати» сонце до свого волосся, але при цьому не бажають його висвітлювати. Придбайте комплект для мелірування у домашніх умовах. За допомогою щітки чи аплікатора нанесіть  засіб на прядки. У залежності від продукту та кольору вашого волосся, вони стануть світлішими до 6 відтінків.       


«Пляжний блонд»: спрей з ефектом вигорілого на сонці волосся для блондинок

Вам пощастило і ви – натуральна блондинка? Якщо це так, ви лише за крок від омріяного вами «пляжного блонду». Досягти його вам допоможе спрей с ефектом вигорілого на сонці волосся (спрей для висвітлення). Нанесіть спрей або рідину на кілька прядок або на все волосся. З кожним використанням волосся світлішатиме на чверть тону.  

«Пляжний блонд»: пастельні відблиски світла у вашому волоссі

«Пастельний» – саме це магічне слово надасть вашому волоссю модного «пляжного блонду». Яскраве світле волосся і ледь помітні пастельні відтінки утворюють вражаюче поєднання. Досягти його можна за допомогою фарбування, після якого ваше волосся відбиватиме світло в пастельних тонах (пастельне світло). Цей ефект виглядає особливо вражаюче на світлому та світло-русявому волоссі.       

Посилання:

«Пляжний блонд» - подивитися і посміхнутись: 

 >> like fun in the glass