Фарбування | Тенденції відтінків платинум блонд

Попеляста блондинка – нова мода на світле волосся

Попелястий блонд з матовим відтінком сьогодні набуває особливої популярності. 

 «Світле волосся завжди буде модним!» З цим важко не погодитись.  Фахівці з модних тенденцій та кольору волосся скажуть вам, що модним зараз є блонд, але з одним нюансом – саме попелястий блонд з матовим відтінком.  Жінки, що обрали його, виглядають впевнено, урівноважено, консервативно та нетрадиційно водночас.

Перегляньте свій гардероб – це підкаже, чи пасуватиме вам такий колір.  Малиновий подобається вам більше, ніж помаранчевий? Надаєте перевагу прохолодним кольорам: сіро-голубому, білому і синьому, – тому що вони вам  пасують? Якщо так, ви станете ефектною попелястою блондинкою.

Як зробити світле попелясте волосся виразним і помітним:

  • Висвітлюючи волосся для отримання модного попелястого кольору, ви  позбавляєте його природних кольорових пігментів. Наявність рудих пігментів може призвести до того, що волосся набуде жовтого відтінку. Якщо ваше волосся містить такі пігменти, то щоб здобути ідеальний попелястий колір, вам доведеться користуватись новими засобами для висвітлення. Їхня формула містить комбінацію пігментів, яка повністю нейтралізує легке жовте забарвлення і надає волоссю матовість.
  • Рудих пігментів іноді буває важко позбутись навіть під час висвітлення. Якщо у процесі  ваше волосся набуває жовтого або рудого відтінків, зверніться по допомогу до свого перукаря-стиліста.