care-for-brown-hair_2560X963
Фарбування | Тенденції каштанових відтінків волосся

Догляд за фарбованим каштановим волоссям – мистецтво елегантності

Світле й руде волосся одразу привертають увагу. Але щоб ваше каштанове волосся назавжди стало об’єктом цікавості оточуючих, почніть з догляду, який зробить його здоровим і блискучим.

Каштанове волосся

Каштанове волосся: забагато блиску не буває.

Каштанове волосся, як і будь-яка витончена річ, не одразу розкриває всю свою  привабливість. Для цього потрібен час і більш уважний погляд. Серед усіх кольорів волосся каштановий має найбільше кольорових пігментів. Доглянуте натуральне або майстерно пофарбоване каштанове волосся – справжнє свято для очей. Проте, щоб добре виглядати, слід забезпечити його необхідними компонентами й речовинами. 

Догляд за каштановим волоссям: як зберегти його блиск і насиченість кольору

Захист від ультрафіолету для брюнеток майже так само важливий, як для блондинок. Природні темні пігменти волосся перетворюють промені сонця на тепло, під впливом якого колір волосся може втратити насиченість і глибину. Для фарбованого каштанового волосся захист від ультрафіолетового проміння є особливо важливим: під дією УФ-проміння штучні кольорові пігменти тьмяніють швидше, ніж природні. До того ж, тривалий вплив такого проміння пошкоджує структуру волосся.

Після фарбування каштанового волосся за ним необхідно доглядати за допомогою спеціальних засобів для фарбованого волосся. Вони водночас піклуються про збереження кольору та надають волоссю блиск. Щоб додати блиску каштановому волоссю і зробити його колір більш насиченим, крім спеціальних шампунів і кондиціонерів ви можете користуватися засобами, що не змиваються, наприклад, спреями.

Вода із вмістом хлору або міді може спричинити появу зеленуватого відтінку на світлому каштановому волоссі. Більшість блондинок знають, як його позбутись: прополоскати волосся водою з розчиненим у ній лимонним соком або кількома таблетками аспірину.

Каштановий колір зазвичай втрачає свій блиск між фарбуваннями. Щоб уникнути цього, можна користуватись кремом для тонування, що не містить аміаку.  Він легко змивається, не змінюючи, але лише підкреслюючи колір волосся, надає йому глибину й теплий блиск.

Природні олії, наприклад оливи, арагану чи кісточок абрикосу, допомагають захистити й відновити волосся. Для брюнеток використання цих олій – ідеальний шлях до доглянутого й блискучого волосся.  Найкращих результатів ви досягнете, якщо користуватиметесь цими природними засобами регулярно.