sk-image_curls_2560X963
Фарбування | Тенденції зачісок та фарбування

Теплі відтінки волосся

Фарби осені - жовтий, червоний і коричневий такі приємні, що вони надихають нас на використання цих відтінків у фарбуванні. Золотистий блонд, каштановий, мідний - відмінні кольору для осені. Ми покажемо вам зачіски, що підкреслюють красу і насиченість теплих відтінків. Може, ви навіть зважитеся спробувати двутональное фарбування.

Ми асоціюємо певні кольори з осінню, тому що вони є частиною зачаровуючої зміни кольорів у природі, коли насичено зелене листя стає жовтим, червоним і коричневим. Стилісти, візажисти і перукарі називають ці кольори і їх відтінки осінніми. Палітра природних осінніх квітів включає блідо-жовтий, каштановий, червоно-коричневий, мідно-коричневий і багряний. Звичайно, природа використовує кольори краще, але ми теж можемо скористатися красотою природних кольорів при фарбуванні.

Теплі кольори і двутональное фарбування

Різні кольори для волосся і модні тенденції можуть співіснувати. Холодні відтінки коричневого залишаються популярними восени і взимку. Хоча, багато жінок, натхненні квітами осені вирішують змінити колір на теплий. Люди відчувають зміну пори року і реагують на зміну природних кольорів. В даний момент колірна палітра включає теплі кольори осені.

У природі листя поступово змінюють зелений колір, що переходить в червоний, жовтий бежевий і коричневий. Такий перехід так само частина модного зараз двутонального фарбування. Нескладний спосіб битися з матір'ю природою в майстерності фарбування - це пофарбувати волосся в декілька відтінків осені.

Помаранчевий, молодший брат рудого

Помаранчевий колір волосся переважав на весняно-літніх показах 2011 року.  Марк Якобз, Rag & Bone та Проенза Шоулер – це три царі моди, які намагаються встановити нову моду на цей колір. До цього часу дизайнери змагались, оперуючи новими кольорами для одягу, аксесуарів і помад.  Якщо ви слідкуєте за модою і захоплюютесь рудим волоссям – зверніть увагу на  легкі світлі відтінки рудого.

Перед тим, як ви вирішите обрати руде волосся, візьміть до уваги кілька фактів. У багатьох рудий колір волосся асоціюється з екстравагантністю,  ексцентричною поведінкою та сексуальністю. Руде волосся немов кричить «Дивись, ось я!» Тому будьте дуже уважними до свого одягу та макіяжу – ви завжди маєте бути готовими до підвищеної уваги оточуючих. Якщо ви зважились на таку зміну своєї зовнішності та стилю життя – ласкаво просимо до клубу рудоволосих.