Фарбування | Тенденції зачісок та фарбування

Прощавай, нерівний колір!

Ви мали намір освіжити колір волосся,  скориставшись засобом для тонування, або вирішили радикально змінити свій імідж за допомогою стійкої фарби. А натомість отримали різнокольорові плямисті прядки.  Знайома ситуація? Тоді, можливо, вас зацікавлять поради експертів з уникнення подібних ситуацій.

Волосся може набути нерівномірного кольору з кількох причин. Ви могли неправильно нанести засіб для фарбування,  залишки кольорових пігментів у волоссі могли вплинути на його колір, на волоссі залишились засоби для укладки або воно має нерівну структуру. Якою б не була причина, наше завдання – вирівняти колір волосся.

Відважитись змінити колір волосся

Перш ніж розпочати фарбування волосся,  слід вимити його спеціальним шампунем-пілінгом.  Потім підживіть його засобом для відновлення, який усуне можливі структурні пошкодження. Для нового фарбування користуйтесь тим самим засобом, що й до цього. Якщо ви обрали більш темний відтінок, слід скоротити час впливу фарби на волосся, щоб поступово вирівняти кольорові відмінності.

Темний бік фарбування

Що відбувається, коли волосся, яке регулярно фарбується, щоразу стає темнішим? У випадку з інтенсивними або стійкими фарбами слід спершу нанести фарбу на частину волосся, що відросла, і лише потім – у кілька останніх хвилин процедури – на всю довжину волосся. Засоби для тонування потрібно змити перед черговим нанесенням фарби - це запобігає накопиченню кольорових пігментів по всій довжині волосся.

До речі, кінчики довгого волосся, як правило, більш пористі, тому  поглинають більшу кількість пігментів. Тому спочатку наносіть фарбу на волосся, що відросло біля коренів, а потім, в останні кілька хвилин, – по всій його довжині. Крім того, кінчики волосся потребують постійного інтенсивного відновлення. Воно необхідне для рівномірного фарбування. 

Вихід – коротка зачіска

Зрозуміло, що це радикальне рішення – лише для найскладніших випадків. Воно ефективне, якщо кінчики увібрали більше пігменту, ніж решта волосся. Таке часто трапляється, якщо кінчики волосся посічені та пористі. Якщо їх обстригти, волосся буде більш здоровим, а фарбування –  рівномірним.

Останній засіб

Усе це надто обтяжливо для вас?  Візит до стиліста позбавить вас від подальших турбот з волоссям. Якщо у вас є сумніви щодо результатів фарбування, стиліст може зробити мелірування,  яке відволіче увагу від нерівномірного кольору.