Жінка з довгим природним рудим волоссям, одягнена в блузку персикового кольору.
Фарбування | Тенденції зачісок та фарбування

Тренди фарбування волосся 2020 – натуральні відтінки в топі

Новий рік, новий колір волосся! Готові додати блиск вашому волоссю? Ми знаємо як це зробити! Цього року палітра популярних відтінків волосся величезна, але натуральні відтінки займають перше місце серед усіх. Віддаєте перевагу більш яскравим та насиченим відтінкам чи холодним та темним? Без проблем! В цьому році кожен знайде щось для себе.

Бажаєте змінити свій стиль чи образ? Незалежно від того, чи хочете ви незначних перетворень чи шукаєте щось кардинально нове, ми зібрали для вас найкращі тренди, щодо фарбування волосся. Дізнайтеся, які кольори волосся в тренді цього року та оберіть свій улюблений!

Вогняно-червоні відтінки

450x600_SK_Vegetal_color_trends1

У 2020 році рудий відтінок волосся буде одним із найпопулярніших

Ми в захваті від тренду на руде волосся! Вогненно-червоне волосся приверне увагу кожного, ви не залишитесь непомітною. Рудий колір волосся має безліч відтінків, тому ви обов’язково знайдете щось для себе.
Якщо у вас смуглявий колір шкіри, а від природи темно-русяве чи світло-русяве волосся, можете обрати рудий з коричневим відтінком. Якщо ваш натуральний колір волосся темно-каштановий або чорний, то найкраще підійде вишнево-рудий або червоно-коричневий відтінок рудого. Для світлої шкіри та світлого волосся підходить мідний або яскраво червоний відтінок рудого. Саме ці відтінки зроблять колір вашого волосся яскравим, а ви будете у центрі уваги. Щоб підтримувати волосся у хорошому стані використовуйте шампунь та кондиціонер, які надають блиску та захищають колір від вицвітання.

Чорне волосся

450x600_SK_Vegetal_color_trends2

Чорний колір волосся підходить як жінкам зі світлим, так і темним кольором шкіри.

Темно-коричневий відтінок для вас недостатньо темний? Тренди 2020 мають дещо і для вас.  Адже благородно чорний відтінок хіт сезону. І якщо просто чорний колір для вас недостатньо захоплюючий, зупиніть свій вибір на чорному з блакитним або фіолетовим відтінком.

Насичені коричневі відтінки

600x450_SK_Vegetal_KV_color_trends3

Оксамитові та коричневі тони завжди виглядають дуже велично.

Світлі відтінкі не єдині, в які варто перевтілюватись цього року. Насичений коричневий колір надасть вашому образу пізнаванності, адже він виглядає найбільш природньо. Оксамитові коричневі відтінки створюють стильний образ у будь-який пору року. Окрім того, вони вимагають невеликих зусиль стосовно догляду за волоссям, особливо, якщо ви будете підтримувати один відтінок волосся. Додавши карамельні локони, ви можете надати образу легкості, а зачісці структурності. Зберігайте каштанове волосся блискучим, використовуючи шампунь та кондиціонер з глибоко поживними інгредієнтами.