Фарбування | Тенденції зачісок та фарбування

Колір волосся в сезоні осінь/зима 2016/2017

Ми провели ретельне дослідження, щоб допомогти вам обрати наймодніший колір волосся у сезоні осінь / зима. Отже, наймодніші кольори - мідно-червоний і платиновий блонд з пастельними акцентами. Давайте подивимося на фотографії тих, хто першим вибрав нові яскраві кольори.

Секрет розкрито. Модні кольори волосся в сезоні осінь / зима 2016/2017 - легкі, цікаві та багатогранні. Відповідно до переможнього мінімалізму, кольори майбутнього сезону роблять акцент на простоту. В моді прості і природні зачіски та укладки, а такі кольори як платиновий блонд і мідно-червоний вносять яскраву нотку в модні тенденції.

Колір волосся сезону осінь / зима 2016/2017: платиновий блонд

За останній час жінки періодично вибирають в якості улюбленого кольору платиновий блонд. Але колір волосся ніколи не домінував. У новому сезоні все зміниться. Колір волосся ельфів став незвично популярним! Сріблясте сяйво платинового блонду завжди підніме настрій в похмурий осінній день. Блиск і гламурність самого сяючого світлого кольору такі ж світлі, як сніжний день.

Відома телезірка Кім Кардашьян активно підтримала нову тенденцію в фарбуванні волосся. Вона кардинально змінила свій природний чорний колір волосся на дуже світлий блонд, і це відразу привернуло увагу засобів масової інформації. Молода жінка спокійно поставилася до всіх коментарів. Кім відчуває себе дуже впевнено з новим кольором волосся, в модному чорно-білому вбранні і з макіяжем в стриманих тонах.

Порада: Зачіски з чіткімі лініямі підсілюють мінімалістській характер дуже світлого волосся.

Колір волосся сезону осінь / зима 2016/2017: пастельні акценти

Пастельні акценти також залишаються в моді в сезоні осінь / зима. Ніжні пастельні акценти особливо помітні та привабливі на дуже світлому волоссі. Колір лаванди і рожевий є улюбленими відтінками для платинових блондинок. Ці кольори зігрівають своїм світлом навіть найхолодніший зимовий день. Світле волосся з пастельними акцентами виглядає ефектніше в найпростішій зачісці. Колір і стиль вбрання та макіяжу також повинні бути стриманими.

Порада: Проста коса гарно проявляє кольорові акценти в світлому волоссі.

Колір волосся сезону осінь / зима 2016/2017: мідно-червоний

 

Руде волосся зустрічається не дуже часто. Але цієї осені та взимку ми будемо часто зустрічати красиве мідно-червоне волосся. Теплі мідні відтінки особливо радують в холодну осінь і зиму. Рудий колір відповідає духу, чуттєвості і твердості модного стилю 70-х. Зачіски та модні тенденції цього періоду залишаються з нами на весь рік.

Порада: Руде волосся можна укласти в будь-яку зачіску: від вільних кучерів до акуратної стрижки каскад. Гладкі мідні волосся з акуратним проділом найкраще представляють ретро-стиль 70-х років.