Жінка з платиновим світлим волоссям та елегантним хвостиком
Фарбування | Світле волосся

Повернення тренду: платиновий блонд, крутіше ніж будь-коли

Білявка, білявочка, платинова білявка. Найсвітліший з усіх світлих тонів - старий знайомий серед фарб для волосся. Платинові блондинки існують з 1990-х років, але лише зараз колір нарешті втратив свій образ Барбі. Читайте далі, щоб дізнатися, що вам потрібно знати про найкрутішу світлий колір року.

Жінка з платиновим світлим волоссям у білому топі торкається свого волосся.

Тримайте кілька ідеальних порад, як стати платиновою блондинкою.

Тривалий час, так звані «модні експерти» зневажали платинових білявок. Найсвітліший відтінок серед блонду часто вважався, як фавориток дівчат образу Барбі. Платиновий блонд не був найстильнішим відтінком волосся, але тільки не цього року! Платиновий колір волосся в тренді та нарешті втратив свій стереотип образу Барбі. Вже з’явилося бажання бігти до салону та стати найстильнішою дівчиною цього року? Чудово! Ви не пошкодуєте! Але перед тим, як розпочати фарбування, вам слід знати кілька речей.

Платиновий блонд – новий тренд кольору волосся

Успішне освітлення волосся - це складна справа, оскільки процес освітлення може висушити волосся і зашкодити його структурі. Результат – поломане і пошкоджене  волосся. Набагато безпечніше відвідати професійного перукаря або стиліста, щоб обговорити свої занепокоєння, особливо якщо ви не впевнені, чи хочете стати блондинкою. А зараз вам потрібно знати декілька речей:

  • Ваше волосся від природи попелясто-русяве
    Вам пощастило, натуральні темно-русяві відтінки найкраще підходять для фарбування у платиновий блонд. Темно-каштанове або чорне волосся важко освітлити.
  • У вас коротке волосся до плечей? Регулярна стрижка робить коротке волосся здоровішим, ніж довге. Більше того, наносити фарбу на коротке волосся просто, а рівномірного кольору можна досягти легше та швидше.
  • Ваше волосся здорове? Пошкоджене або виснажене волосся не дасть вам бажаного результату після фарбування. Є можливість ще більшої шкоди волоссю. Освітлення не рекомендується!
  • Ви якісно доглядаєте за волоссям? До і після освітлення не піддавати волосся стресу. Вимивши волосся, дайте йому висохнути, не тріть його рушником. Використовуйте грубий гребінець і уникайте теплових методів укладання, за допомогою фену чи стайлеру. Якщо вам потрібно скористатися феном або стайлером, обов’язково нанесіть термозахисний спрей для захисту волосся.

Платиновий блонд: фарбування вдома чи в салоні краси?

Жінка з платиновим світлим волоссям, яка одягнена в білу прозору кофтинку перед двома дзеркалами.

Будьте обережні, потрібно уникати жовтих та мідних відтінків, при перевтіленні в платинову блондинку

Якщо ваше волосся від природи світле, ви можете провести його освітлення самостійно. Ми рекомендуємо платинове мелірування, а не освітлювати все волосся. Для людей з пофарбованим волоссям потрібно буде знебарвити попередній колір перед тим, як перевтілитись в платинову блондинку. Це краще залишити професіоналу та сходити в салон краси. Разом із перукарем ви зможете обрати світлий відтінок, який підходить вам і вашому волоссю. Також ви результатом фарбування не буде жовтий або мідний відтінок волосся після фарбування. Однак, для досягнення платинового блонду вам може знадобитися кілька фарбувань, це залежить від вашого попереднього кольору волосся.  Чим темніше волосся – тим більше етапів фарбування воно потребує.

Поради догляду за платиновим світлим волоссям

Що потрібно, щоб стати платиновою блондинкою? Догляд, турбота та ще раз турбота за волоссям. Процес знебарвлення відкриває шар кутикули вашого волосся, видаляючи пігменти волосся і залишаючи світлий відтінок. Але процес може завдати шкоди, а волосся, як наслідок, може виглядати тьмяним і сухим. Ось чому набагато важливіше забезпечити волосся додатковим доглядом. Використовуйте спеціальний, глибоко живильний кондиціонер один-два рази на тиждень, а після миття користуйтесь спеціальним маслом для волосся. Тепле повітря може додатково пошкодити знебарвлене волосся, тому використовуйте холодне повітря під час сушіння волосся феном і завжди застосовуйте термозахисний спрей.

Кому підходить платиновий блонд?

Жінки з скандинаським мінімалістичним стилем, як правило, виглядають крутіше з платиновим волоссям. Вони нібито знають декілька стильних секретів. Платиновий блонд - це еліксир молодості для променистого, свіжого сяйва!  Але будьте обережні: коріння, яке швидко відростає може виглядати не так як вам хотілось би. Ось чому регулярне фарбування коренів, раз на місяць (на жаль) є обов’язковим. Перед тим, як записатися до стиліста чи перукаря, вам слід подумати про майбутній догляд за своєю платинової гривою.